Fallout: New Vegas - Honest Hearts (PS3) - okladka

Fallout: New Vegas - Honest Hearts (PS3)

Premiera:
17 maja 2011
Premiera PL:
17 maja 2011
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Fallout: New Vegas - Honest Hearts (PS3)
Ager @ 00:38 14.05.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 7h 18min

+ czaswięcej

Fallout: New Vegas - Honest Hearts to drugie DLC do wydanego w 2010 roku RPG-a akcji Fallout: New Vegas. Standardowo czekają na nas nowe lokacje, zadania, przedmioty, umiejętności (perki), bohaterowie oraz towarzysze.

Fabuła koncentruje się wokół Parku Narodowego Zio. W owym miejscu, położonym 300 km od Vegas, zachowała się nienaruszona i dzika natura. Podróżując przez te tereny wraz ze swą karawaną zostajemy napadnięci przez okoliczne plemię. Gracz musi zatem wrócić do domu co wcale nie jest takie łatwe, na jakie mogłoby się z początku wydawać. Sytuację komplikuje bowiem uwikłanie się głównego bohatera w wojnę tutejszych klanów. Na dodatek w zależności od podjętych przez nas decyzji ukształtują się losy Zionu, gdyż dokonamy kilku ważnych - niekoniecznie moralnych - wyborów.

Fallout: New Vegas - Honest Hearts ukazał się jednocześnie na wszystkich trzech wiodących platformach, tj. PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Pozyskamy go odpowiednio z usług: Steam, PlayStation Network oraz Xbox Live. Cena w wydaniu na maszynkę Microsoftu to 800 MSP, natomiast posiadacze "blaszaków" i PS3 zapłacą 10$. DLC do działania wymaga rzecz jasna posiadania podstawowej wersji gry.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Najnowsze wiadomości na temat Fallout: New Vegas - Honest Hearts (PS3)
Screeny z Fallout: New Vegas - Honest Hearts (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?