Need for Speed: The Run (PS3) - okladka

Need for Speed: The Run (PS3)

Premiera:
15 listopada 2011
Premiera PL:
18 listopada 2011
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (24)Gram (12)Ukończone (19)Kupię (8)

Opis Need for Speed: The Run (PS3)
zvarownik @ 11:02 29.04.2011
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 13h 36min

+ czaswięcej

Kolejna odsłona słynnej serii gier wyścigowych Need for Speed. Tym razem odpowiada za nią studio Black Box, za sprawą którego otrzymaliśmy między innymi odsłony Carbon oraz Pro Street.

W niniejszej części serii gracz bierze udział w wyścigu o wdzięcznej nazwie The Run, w którym walczy o odzyskanie dawnego życia. Jedynym sposobem wymazania złej przeszłości jest wygrywanie w potyczkach od San Francisco, aż po Nowy Jork. Nie ma żadnych reguł, nie ma ograniczeń prędkości, liczą się tylko umiejętności i determinacja w walce z setkami najbardziej niebezpiecznych kierowców świata.

Need for Speed: The Run, podobnie jak inne gry cyklu, oferuje mnóstwo dobrze odwzorowanych samochodów oraz dynamiczną rozgrywkę. Model prowadzenia maszyn jest w pełni zręcznościowy, nie ma więc mowy o delikatnych różnicach w prowadzeniu poszczególnych maszyn, większość samochodów jeździ podobnie, a ich odmienność zauważamy głównie za sprawą maksymalnej szybkości oraz przyspieszenia. Osoby liczące na symulację, muszą skierować swój wzrok w kierunku innej propozycji.

Need for Speed: The Run napędza silnik Frostbite 2.0 autorstwa DICE. Narzędzie oferuje poniekąd destrukcyjne środowisko oraz modele zbudowane z dużej ilości wielokątów. W trakcie przejazdów pogrywa dynamiczna muzyka.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ager,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Need for Speed: The Run (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosniesmial   @   18:54, 21.08.2011
Jest jest jest Uśmiech to będzie dobra gierka , już się nie mogę doczekać teh że oto gry Uśmiech
0 kudosPietek=)   @   20:04, 26.07.2012
Pograłem godzinkę i pierwsze wrażenie pozytywne jeśli chodzi o grafikę jak i sterowanie autami ale jakoś nie ciągnie mnie do grania...męczą mnie loadingi i w sumie monotonność NFS'ów. Niewinny

Na plus krajobrazy Dumny
0 kudosBuuny   @   18:26, 22.03.2013
jestem załamany odpaliłem grę wieczorem i w ten sam dzień ją zdałem. według mnie gra przeznaczona wyłącznie na multi.