Syberia II (PS2) - okladka

Syberia II (PS2)

Premiera:
29 marca 2004
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Syberia II (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 35h 24min

+ czaswięcej

Syberia 2. Bestsellerowa i wielokrotnie nagradzana gra przygodowa Benoita Sokala - Syberia - powraca jeszcze raz na ekrany monitorów w kontynuacji, która przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania! Syberia 2 to nie tylko niezwykle ciekawa przygodówka, ale i wspaniałe wizje graficzne, wprowadzające do gry niesamowitą atmosferę, a przez wielu uznawane za prawdziwe dzieła sztuki. To wszystko połączone z intrygującą fabułą i dopracowanym interfejsem użytkownika tworzy niezapomnianą przygodę, do której często będziesz wracał - zamów grę Syberia 2 już dziś, w profesjonalnej, polskiej wersji językowej!

Prószy lekki śnieg, kiedy pociąg odjeżdża z Aralbadu. Kate, Hans i Oscar - lojalny, pełen humoru automat, wyruszają do Romansbourga, pierwszego z czterech światów, które zwiedzą w trakcie swej przygody. Po drodze czeka ich wiele przeszkód, niebezpieczeństw i złowrogich postaci, które staną im na drodze do wykonania misji. W czasie swych podróży zmienia się sama Kate - od ambitnej pani prawnik po chętnie podejmującą wyzwania podróżniczkę. Jak zareaguje w nowych sytuacjach? Czy dorosła do decyzji, które podjęła? To zależy tylko od Ciebie!

Cechy:

- Gra przygodowa zawierająca ciekawe zadania do wykonania.
- Wspaniała historia, która przykuje Twoją uwagę na wiele godzin.
- Możliwość komunikowania się z wieloma postaciami oraz odkrywania przedmiotów i wskazówek, które pomogą Ci w podróży.
- Interesujące, nowe postacie i dopracowane lokacje.
- Dynamiczne efekty graficzne i oświetleniowe.
- Animowane w czasie rzeczywistym opady śniegu i ślady pozostawiane przez postaci.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?