NPPL Championship Paintball 2009 (PS2) - okladka

NPPL Championship Paintball 2009 (PS2)

Premiera:
18 listopada 2008
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis NPPL Championship Paintball 2009 (PS2)
szewczu @ 17:23 04.03.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

NPPL Championship Paintball 2009 to gra która łączy w sobie dwa gatunki - sport oraz akcję! Jak łatwo się domyślić po przeczytaniu tytułu, daje nam ona możliwość wzięcia udziału w wirtualnych rozgrywkach paintballa. Za produkcję oraz wydanie gry odpowiedzialna jest firma Activision, jednak przy kreowaniu omawianego dzieła brali także udział organizatorzy turniejów NPPL.

Twórcy udostępnili nam pokaźny edytor, dzięki któremu sami możemy tworzyć tereny na których rozgrywać się będą zawody! Podczas kreowania map, wybieramy jej rozmiary, nawierzchnię, warunki atmosferyczne które mają na niej panować, przeszkody oraz osłony za którymi możemy się chować! Poza kreowaniem własnego otoczenia, panowie z Activision dali nam możliwość tworzenia własnych zasad gry! Jest to naprawdę świetna zabawa, szczególnie gdy gramy w sieci z przyjaciółmi, wszak NPPL Championship Paintball 2009 poza trybem single player posiada także rozbudowany tryb multiplayer.

Podczas całej zabawy kierujemy jednym członkiem naszego teamu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wydawać polecenia pozostałym zawodnikom drużyny (coś na wzór gier z serii SWAT), przez co cała walka przerodzić może się w dobrą strategię, w której planujemy taktyczne posunięcia i działania naszego teamu.

NPPL Championship Paintball 2009 posiada bardzo dobrą oprawę graficzną oraz ścieżkę dźwiękową, przez co przyciąga graczy na długie godziny. Gwarancja świetnej i dynamicznej zabawy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbartosz55   @   18:51, 11.04.2010
Super Gra ;PPP Gra jak w realu !!! Paintball rządzi @@@ xD