James Bond 007: Everything or Nothing (PS2) - okladka

James Bond 007: Everything or Nothing (PS2)

Premiera:
17 lutego 2004
Premiera PL:
02 marca 2004
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis James Bond 007: Everything or Nothing (PS2)
Electronic Arts Polska @ 05:07 25.12.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Witaj w tajemniczym, szpiegowskim świecie Bond'a. Każdy jeden kluczowy moment w tej grze zmusi Cię do myślenia jak Bond oraz używania swych zdolności szpiegowskich, taktycznych i gadżetów z Q-Lab. Oto plejada gwiazd-aktorów, których będziesz miał okazję podziwiać podczas gry: jako Bond Featuring Pierce Brosnan; Willem Dafoe jako nowy śmiertelny wróg Bond'a; Nikolai Diavolo; John Cleese jako Q; Judi Dench jako M. Plus; Richard Kiel jako Jaws; Shannon Elizabeth jako nowa dziewczyna Bond'a; Heidi Klum jako Katya Nadanova.

Wcielając się w najlepszego agenta świata musisz nauczyć się dochodzić do osiągnięcia celu (wypełnienia misji) na różne sposoby. Często lepiej zrobić to z klasą niż używając brutalnej siły. Będziesz miał aż 25 misji do wypełnienia. W tym celu udasz się do najdalszych zakątków świata począwszy od ulic Nowego Orleanu i fortecy wśród gór Peru, skończywszy na Egipcie i Moskwie. W trybie multiplayer będziesz miał możliwość współpracy z przyjacielem. Wspaniały świat przystojnego obrońcy Królowej czeka.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?