Test Drive: Eve of Destruction (PS2) - okladka

Test Drive: Eve of Destruction (PS2)

Premiera:
26 listopada 2004
Premiera PL:
18 listopada 2005
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Angielski
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Test Drive: Eve of Destruction (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Driven To Destruction to gra która swoimi korzeniami sięga do czasów pierwszych komputerów PC. Wtedy to na świat przyszło Destruction Derby pozwalające graczom na bezstresowe masakrowanie samochodów przeciwników. Driven To Destruction poszerza oczywiście znaną z pierwowzoru tematykę, wrzucając wiele ciekawych trybów rozgrywki oraz znacznie szerszy wachlarz samochodów.

W Driven To Destruction będziemy zmuszeni do walki nie tylko o pierwsze miejsce lecz również o przetrwanie. Wśród tras na których będziemy pędzić znajdą się areny oraz specjalnie przygotowane tory pełne niebezpiecznych zakrętów oraz łączeń dróg. Aby zapewnić graczom mnóstwo dobrej zabawy producent przygotował takie tryby rozgrywki jak wyścig połączonymi łańcuchem parami samochodów, wyścig podczas którego pędzą na przeciwko siebie dwa rzędy samochodów, czy też specjalna wersja piłki nożnej, w której zamiast nogi używa się maski samochodu. Nikt nie będzie się nudził podczas zabawy w Driven To Destruction.

Gra oferuje tryb kariery w którym walczymy o jak najwyższą pozycję w rankingu kierowców, oraz tryb pojedynczego wyścigu. Emocje towarzyszące przejazdom są wręcz niedoopisania.

PEGI: Od 7 lat
Najnowsze wiadomości na temat Test Drive: Eve of Destruction (PS2)
Screeny z Test Drive: Eve of Destruction (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?