Onimusha 2: Samurai's Destiny (PS2) - okladka

Onimusha 2: Samurai's Destiny (PS2)

Premiera:
07 marca 2002
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (21)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Onimusha 2: Samurai's Destiny (PS2)
Tafit @ 22:54 21.08.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Onimusha 2: Samurai's Destiny to sequel znakomitej gry akcji wyprodukowanej przez Capcom. Fabuła rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Nobunaga powraca ze świata zmarłych, siejąc zniszczenie dzięki swojej armii demonów. Pierwszą ofiarą jego zemsty jest mała wioska, która zostaje doszczętnie zniszczona. Jedynym, który przeżył pogrom, jest mistrz mieczy - Jubei Yagyu. W niego właśnie wcielimy się w trakcie rozgrywki. Zadanie jest oczywiste - powstrzymać Nobunagę.

W grze pojawia się kilka prostych zagadek, jednak to nie one grają tu pierwsze skrzypce. Prawdziwym rdzeniem rozgrywki jest oczywiście walka, której mechanika niewiele różni się od tej poznanej z poprzedniej części. Zabawa, choć dynamiczna, jest jednak bardzo krótka. Mimo to żywotność gry przedłużają różnorakie bonusy, odblokowywane w trakcie rozgrywki.

Onimusha 2: Samurai's Destiny jest pozycją bardzo prostą, a już szczególnie nie powinna stanowić problemu dla miłośników części pierwszej. Gdyby jednak pojawiły się kłopoty - program automatycznie proponuje możliwość zmiany poziomu trudności. Choć gra nie posiada pełnego trójwymiaru, zachwyca swą szczegółowością, oraz dbałością o wszelkie elementy - również znakomite przerywniki filmowe.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKaczka1920   @   21:26, 19.04.2011
gra fajmna polecam ludzią którzy lubią(uwielbiają) gry tego typu
0 kudosPabloMG   @   15:27, 26.02.2014
Onimusha 2: Samurai's Destiny rozwija formułę Onimusha: Warlords. Główny bohater się zmienił na lepsze lub gorsze, system gry również mamy towarzyszy którzy mogą nas wspomóc w walce bossami oraz możliwość pokierowania kompanem przez krótki czas, wszystko zależne od liczby podarunków ile otrzymał towarzysz. Główny przeciwnik gry pozostał ten sam ale posiada nowych sługusów, mamy możliwość powrócenia do lokacji z części pierwszej jak i odwiedzenia wielu nowych. Jeśli spodobała ci się pierwsza Onimusha możesz śmiało sięgać po część drugą.