Stunt GP (PS2) - okladka

Stunt GP (PS2)

Premiera:
13 listopada 2001
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Stunt GP (PS2)
Kawira @ 19:19 03.08.2009
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 13h 44min

+ czaswięcej

Stunt GP jest to gra wyścigowa, w której prowadzimy zdalnie sterowane samochody po specjalnych trasach. Główną cechą programu jest możliwość wykonywania efektownych ewolucji (stąd tytuł).

Do wyboru jest 5 trybów rozgrywki, w tym przede wszystkim mistrzostwa. Rozgrywają się one na 20 torach rozrzuconych po całym świecie. W Japonii mija się starożytne budowle, a Hiszpania uraczy pięknymi plażami. Same zaś trasy są zbudowane z tub, ramp i innych gadżetów, po których jeździły Hot Wheels z czasów dzieciństwa.

Wsparcia naszemu rajdowcowi udzieli sponsor, którego się samemu wybiera. Jest to o tyle ważny wybór, że każdy z nich specjalizuje się w czym innym. Wozów jest 20 sztuk podzielonych na 4 kategorie (Dzikie Resory, Pionierzy Przestworzy, Demony Szybkości, Specjalności Teamu).

Grafika jest kolorowa i przyjemna dla oka, a podczas widowiskowych akrobacji (których możliwości jest wiele) można podziwiać całe otoczenie oraz ładne samochody.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudostamodar   @   15:23, 04.01.2010
Było na pc i tam było jakby lepiej a co do realizmu to nie liczcie to autka zdalnie sterowane więc chyba już wiadomo czego się spodziewać ? chyba , że macie dziecko takie 4-6 lat to polecam