True Crime: New York City (PS2) - okladka

True Crime: New York City (PS2)

Premiera:
25 listopada 2005
Premiera PL:
25 listopada 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Angielski
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (34)Gram (15)Ukończone (4)Kupię (5)

Opis True Crime: New York City (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 33h 25min

+ czaswięcej

Kontynuacja największego konkurenta GTA tym razem miejsce akcji jest Nowy Jork.
Nowe jest nie tylko miasto ale zmienił się też główny bohater. Jest nim teraz czarnoskóry Marcus Reed: przestępca, który nawrócił się na dobra drogę i pracuje teraz w policji.
Fabuła gry toczy się głównie wokół sprawy zabójstwa partnera Marcusa. W zależności od decyzji podejmowanych przez gracza podczas gry, do jednego z dwóch zakończeń można dojść na wiele sposobów.
Za poczynania głównego bohatera, otrzymujemy punkty dobrego i złego gliny. Chodząc po ulicach Nowego Yorku możemy w każdej chwili wyciągnąć odznakę, zatrzymać jadący wóz i przeszukać jego bagażnik. Jeśli znajdzie się tam coś nielegalnego (np. narkotyki, broń), wtedy istnieje prawdopodobieństwo, że kierowca zacznie uciekać, a wtedy można go zabić bez obawy, że otrzymamy punkty złego gliniarza. Jeśli podejrzanego zabijemy przed przeszukaniem, nasze konto zasilą punkty złego gliny.
Gdy wpadamy do meliny czy innego nie ciekawego miejsca, możemy rozprawić się ze wszystkim bez obaw, że otrzymamy negatywne punkty - zwykle wszystkie przebywające tam osoby mają jakiś zatarg z prawem.
Plusem bycia dobrym gliną jest możliwość awansu w hierarchii policyjnej oraz możliwość wyboru super broni. W przeciwnym wypadku, uzbrojenie trzeba będzie pozyskać z nielegalnych sklepów z bronią i nie będzie to broń, jaka znajduje się w standardowym wyposażeniu nowojorskich policjantów.
Możliwości ruchowe Marcusa są ogromne. Nie ograniczają się tylko do strzelania i efektownych przewrotów a’la Max Payne. Twórcy poświecili wiele pracy na dopracowanie walki wręcz. W każdej chwili można wybrać jeden z dostępnych stylów m.in. Kung Fu, Jiu Jitsu, Tae Kwon Do czy Kickboxing. Mamy także możliwość podnoszenia przedmiotów (np. rozbite butelki) i używania ich podczas walki.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z True Crime: New York City (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoseryk237   @   15:12, 25.12.2009
Bardzo fajna podobna do gta tylko że odwrócone role jesteś glina a nie gangsterem Dumny
0 kudos-wacha-   @   12:23, 29.07.2012
Grałem w to, bardzo fajna gierka podobna do GTA Uśmiech