Beatdown: Fists of Vengeance (PS2) - okladka

Beatdown: Fists of Vengeance (PS2)

Premiera:
30 września 2005
Premiera PL:
30 września 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Angielski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Beatdown: Fists of Vengeance (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

eatdown: Fists of Vengeance. W mieście opanowanym przez walczące o władzę i wpływy kartele, nikt nie zbliża się do ekipy Zanettiego – najsilniejszej grupy przestępczej w Las Sombras. Kiedy Zanetti dowiaduje się, że rywalizujący z nim klan zamierza przeprowadzić transakcję narkotykową, wysyła pięciu swoich najlepszych zabójców w celu szybkiej interwencji. Gdy docierają na miejsce, okazuje się że cele zostały już zlikwidowane, a oni sami zostają wciągnięci w pułapkę przygotowaną przez członków własnego kartelu. Zostają wplątani w intrygę i uznani za zdrajców, którzy chcieli przywłaszczyć sobie pieniądze i narkotyki. Ktoś ich wystawił, ale kto? Czy to spisek kartelu, który postanowił zrobić z nich kozły ofiarne? A może jeden z nich jest zdrajcą? Ścigana przez zbirów oraz organy ścigania, piątka bohaterów postanawia rozdzielić się i zniknąć w spowitym cieniem Las Sombras. W Beat Down: Fists of Vengeance gracz wciela się w rolę jednego z pięciu zbiegów dążących do zemsty na swoich wrogach. Zdrada przyjaciół sporo kosztuje, a żeby przeżyć w Las Sombras będziesz potrzebować odpowiedniej siły przebicia. Tym bardziej, że przeciwnicy są dosłownie wszędzie! Jedyną nadzieją jest odszukanie pozostałej czwórki uciekinierów, bo tylko w ten sposób można zebrać drużynę zdolną do skutecznego kontrataku. Bar w centrum miasta to kryjówka głównych bohaterów. Gracze wędrują po aglomeracji w poszukiwaniu informacji i sojuszników przybierającego na sile ruchu oporu. Wykonywanie rozmaitych zleceń przyczynia się do zbierania funduszy, potrzebnych do sprawnego funkcjonowania oddziału. Udowadniając swoją siłę w ulicznych pojedynkach, wykorzystując umiejętności negocjacji oraz przebierając się w pomysłowe kostiumy, bohaterowie budują swoją potęgę na okrytych hańbą ulicach miasta. Wkrótce nikt nie będzie mógł ich powstrzymać. Zemsta jest nieunikniona!

Cechy:

Pięć postaci, którymi można grać, m.in.:
- Raven, grubiański i wykolejony rebeliant, zawsze skłonny do walki.
- Aaron, perfidny bękart i ukochane dziecko Zanettiego, szefa największego kartelu w Las Sombras.

Mnogość opcji:
- Tryby dla jednego gracza i wieloosobowe.

Różnorodność rozgrywki:
- Stań do walki i niech pięści będą Twoimi ustami – możesz rozpocząć bójkę z każdym kogo napotkasz!
- Negocjuj zamiast wszczynać burdy. Rekrutuj sojuszników i zbieraj fundusze na słuszną sprawę.
- Krąż po mieście i zdobywaj informacje o tym, gdzie przebywa kartel Zanettiego i policja. Unikaj niebezpiecznych konfrontacji i ewentualnego aresztowania.
- Korzystaj z przebrań, by wtapiać się w tłum, niepostrzeżenie wchodzić do lokali lub przebierać się za innych – w ten sposób łatwiej o postęp w rozgrywce.

Prawdziwe uliczne bójki:
- Wal pięściami i kop, używaj rozmaitych przedmiotów, jak np. rur i butelek, otwieraj skrzynie i pojemniki w poszukiwaniu poukrywanych broni. Możesz nawet pomiatać swoimi przeciwnikami, rzucając nimi na samochody, druty kolczaste i nie tylko!

Zarządzanie zespołem:
- Pozyskuj cennych sojuszników i analizuj ich cechy, by w ten sposób wyznaczyć najlepszą możliwą drużynę do każdej misji.
- Przyjaźnij się z odpowiednimi ludźmi, by zdobywać cenne środki – samochody, pieniądze, znajomości i wiele innych.

Ogromne, dynamiczne środowisko gry:
-Tętniące życiem miasto podzielone na dzielnice i zamieszkiwane przez sterowanych sztuczną inteligencją ludzi. Realistyczne budynki i ulice.

Niesamowite rozwiązania techniczne:
-Wspaniała grafika, animowane trójwymiarowe postacie, realistyczny dźwięk i efekty zniekształcenia obrazu związane z przyjmowaniem obrażeń podczas walki.

Wiele zakończeń:
- W zależności od prowadzonego bohatera i sposobu rozgrywki, można spodziewać się rozmaitych zakończeń gry.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Beatdown: Fists of Vengeance (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosrobsonxxl89   @   14:50, 03.08.2009
Ciekawa wciągająca gra dająca dużo radości