Dance Party Pop Hits (PS2) - okladka

Dance Party Pop Hits (PS2)

Premiera:
24 kwietnia 2009
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Dance Party Pop Hits (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dance Party Pop Hits to gra niemal identyczna co Dance Party Club Hits różniąca się w praktyce tylko innymi piosenkami. Po raz kolejny twórcy zapewniają, iż jest to gra kompatybilna ze wszystkimi matami dostępnymi na rynku. Podczas gry zatańczymy do rytmów takich hitów jak: "Push the Button" Sugababes, "Some kinda rush" Booty Luv czy "Murder on the Dancefloor" Sophie Ellis-Bextor.

System tańczenia opiera się na opracowaniu 8-krokowego tańca, na który może składać się jeden z 45 przez nas wybranych ruchów. Tym samym dobieramy najbardziej odpowiadające nam animacje tworząc swój unikatowy taniec. Teraz wystarczy stanąć na macie i odtworzyć go w rytm klubowej muzyki na jednym z czterech klimatycznych stylów parkietów!

Ciekawą atrakcją jest gra wieloosobowa. Mamy tutaj dwa główne tryby: Head-to-Head oraz Party Mode. Ten pierwszy jest rzuceniem tanecznej rękawicy innemu graczowi i rytmiczny pojedynek łeb-w-łeb. Druga opcja to zabawa już maksymalnie ośmiu graczy jednocześnie. Z Dance Party: Pop Hits każda impreza musi się udać.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?