Dance Party Club Hits (PS2) - okladka

Dance Party Club Hits (PS2)

Premiera:
24 kwietnia 2009
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Symulacja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Dance Party Club Hits (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dance Party: Club Hits to gra, pozwalająca nam zatańczyć na klubowym parkiecie bez potrzeby wychodzenia z domu! Za pomocą specjalnej maty (według twórców każda mata, dostępna na rynku jest kompatybilna z grą) możemy zatańczyć przy 15 różnych utworach, z czego każdy posiada też różne poziomy trudności. Wśród dostępnych utworów pojawią się m.in. "The Creeps" Camille Jones, "Cry For You" September, "Push the Button" Sugababes, etc.

System tańczenia opiera się na opracowaniu 8-krokowego tańca, na który może składać się jeden z 45 przez nas wybranych ruchów. Tym samym dobieramy najbardziej odpowiadające nam animacje tworząc swój unikatowy taniec. Teraz wystarczy stanąć na macie i odtworzyć go w rytm klubowej muzyki na jednym z czterech klimatycznych stylów parkietów!

Ciekawą atrakcją jest gra wieloosobowa. Mamy tutaj dwa główne tryby: Head-to-Head oraz Party Mode. Ten pierwszy jest rzuceniem tanecznej rękawicy innemu graczowi i rytmiczny pojedynek łeb-w-łeb. Druga opcja to zabawa już maksymalnie ośmiu graczy jednocześnie. Z Dance Party: Club Hits każda impreza musi się udać.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Dance Party Club Hits (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?