Haunting Ground (PS2) - okladka

Haunting Ground (PS2)

Premiera:
29 kwietnia 2005
Premiera PL:
29 kwietnia 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Angielski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (4)Ukończone (2)Kupię (5)

Opis Haunting Ground (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 47h 0min

+ czaswięcej

Haunting Ground to gra należąca do gatunku Survival Horror. W przeciwieństwie do swoich największych rywali, czyli Silnet Hill oraz Resident Evil, Haunting Ground pozwala nam wcielić się w postać kruchej kobietki, i stawić czoła kilku ludzkim przeciwnikom, a nie hordom krwiożerczych zombie, lub wynaturzonych postaci wprost z koszmarów.

W Haunting Ground znaleźć można wiele nowatorskich elementów takich jak pies kompan, którego możemy dowolnie szkolić, nagradzać oraz karcić. A nasze zachowanie wobec niego wpływa na jego zachowanie oraz na rozwój gry. Klimat w Hauting Ground jest bardzo mocny, i tworzony przy pomocy obrazów, dźwięków oraz tajemniczości. Dreszcz na plecach przechodzi niejednokrotnie i sprawia, że pomimo strachu masz ochotę ciągle grać, by przekonać się co jeszcze przygotowali programiści z Capcom. Hounting Ground to esencja strachu oraz na prawdę dobrej zabawy !

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Haunting Ground (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?