X-Men Origins: Wolverine (PS2) - okladka

X-Men Origins: Wolverine (PS2)

Premiera:
01 maja 2009
Premiera PL:
01 maja 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (6)Ukończone (4)Kupię (5)

Opis X-Men Origins: Wolverine (PS2)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 28h 54min

+ czaswięcej

X-Men Origins: Wolverine to gra akcji bazująca na licencji filmu o tym samym tytule. Mamy tutaj historię jednej z najpopularniejszych komiksowych postaci z uniwersum Marvela. W czasie zabawy bierzemy udział w wydarzeniach zarówno ukazanych na srebrnym ekranie, jak i tych, które nie zostały udostępnione szerszej publiczności.

Wolverine jako ofiara wielu eksperymentów, wyposażony w niezwykle wytrzymały szkielet i potężne szpony, będzie musiał przedzierać się przez setki przeciwników, chcących go dorwać. Walka jest tu esencją zabawy. Mało tego, została ona urozmaicona poprzez możliwość wyprowadzania potężnych kombinacji ciosów oraz niezwykle filmowych "finisherów", czyli ataków w spektakularny sposób kończących żywot jakiegoś łotra.

Całość przepełniona jest nawiązaniami do poprzednich epizodów opowiadających o tym niezwykłym bohaterze, co pozwala nieco bliżej poznać Logana oraz jego przeszłość.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z X-Men Origins: Wolverine (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   16:58, 27.04.2009


Gra jest niezła, grafika jak na możliwości PS2, dużo siekania przeciwników, częste auto save'y, upgrado'wanie bohatera. Mam nadzieje że starczy na parę godzin SIEKANIA Szczęśliwy
0 kudoswertax   @   18:44, 02.06.2009
Wiem ze tu komentarze majom być ale nie mogę przejść pierwszej misji z powodu miejsca w którym jest ukryta karta co śmiesznie gra .Potem jest taki płot za którym jest trzech kolesi i nie wiem jak przejść na drugom stronę . Jeśli wie ktoś to niech napisz pliska nie po to wydawałem 120 zeta żeby teraz powtarzać to samo.
0 kudostamodar   @   17:26, 18.08.2009
Cytat: wertax
Wiem ze tu komentarze majom być ale nie mogę przejść pierwszej misji z powodu miejsca w którym jest ukryta karta co śmiesznie gra .Potem jest taki płot za którym jest trzech kolesi i nie wiem jak przejść na drugom stronę . Jeśli wie ktoś to niech napisz pliska nie po to wydawałem 120 zeta żeby teraz powtarzać to samo.nie wiem czy chodzi Ci o sam początek ale jak tak to rozwal ten płotek Uśmiech (jeśli mówisz o tym z drewna ?)
0 kudosburmo25   @   23:07, 21.08.2009
ja mam też pytanie do 1 albo 2 misji po walce z wiktorem trzeba kopnąć kosz potem jest okno i duży tir za nim jak się podchodzi do okna to on odjeżdża i jest game over więc proszę jak wiecie do powiedzcie mi jak to przejść za pomoc dzięki
0 kudostamodar   @   14:55, 04.01.2010
Cytat: burmo25
ja mam też pytanie do 1 albo 2 misji po walce z wiktorem trzeba kopnąć kosz potem jest okno i duży tir za nim jak się podchodzi do okna to on odjeżdża i jest game over więc proszę jak wiecie do powiedzcie mi jak to przejść za pomoc dziękikopiesz w te skrzyneczki i robisz to jak się da najszybciej potem expresem biegniesz do okna tam naciskasz co Ci każą i wskakujesz na tira dajesz w palnik koledze i idzesz do szoferki tam zapodajesz " uczucia" i kasujesz obserwatora a potem dalej walka powodzenia
0 kudosFox46   @   15:19, 04.01.2010
Gra bardzo dobra sam ukończyłem całą bardzo mi się podoba jeszcze na silniku UE3 ;) świetna gra i fajnie się leczą rany
0 kudoszegier   @   22:15, 27.10.2010
Średni tytuł, mam wersię na PS3. Bohater ma za mało ruchów, przydało by się więcej animacji i bardziej zróżnicowane otoczenie. Po pewnym czasie nudzi. Mimo to przeszłem ją kilka razy, ale tylko ze względu na trofea, acha jeszcze chciałem dopakować postać na maxa. Można śmiało zagrać nie jest aż tak źle.
0 kudosMagiC17   @   13:06, 02.12.2010
Mam ten sam problem co Wertax, ale Tamodar nie chodzi o sam początek tylko o trochę później, też pierwsza misja tylko po zatrzymaniu przez Wiktora tego tira Logan wypada gdzieś do jakiegoś budynku, załatwia paru kolesi potem idzie dalej. Znowu są niektórzy i wyskakuje opcja użycia paru różnych uderzeń potem znowu załatwiam i wskakuje najpierw na lampe, potem na domek i zeskakuje z domku. I właśnie tam Wertax i ja mamy problem prosze o pomoc w komentach
0 kudostamodar   @   13:26, 17.01.2011
to jest "czasówka" tzn trzeba się śpieszyć rozwalacie szybko skrzynki biegniecie do okna i przeskakujecie im szybciej tym lepiej a tir faktycznie jest w ruchu dlatego mało czasu musi zająć likwidacja " przeszkód"
Dodaj Odpowiedź