Spider-Man 3 (PS2) - okladka

Spider-Man 3 (PS2)

Premiera:
04 maja 2007
Premiera PL:
11 maja 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (5)Ukończone (4)Kupię (3)

Opis Spider-Man 3 (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 22h 51min

+ czaswięcej

Spider-Man 3 to gra akcji stworzona przez studio Treyarch, nawiązująca do trzeciej edycji filmowych przygód Człowieka-Pająka. Program został stworzony na komputery PC, oraz konsole nowej generacji: Xbox 360, PS3 i Nintendo Wii. Dzięki wykorzystaniu nowego sprzętu jakość generowanej na ekranie grafiki jest znacznie lepsza niż w przypadku poprzednich edycji gry.

W Spider-Man 3 gracz wciela się oczywiście w tytułowego Spider-Mana i staje do walki z wieloma niebezpieczeństwami. W grze spotkamy największych przeciwników naszego bohatera, wśród których znaleźć można Harry'ego Osborna oraz Venoma. Do dyspozycji gracza oddano wiele efektownych ruchów, wykorzystujących wszystkie niezwykłe umiejętności zręcznego herosa.

Tym razem do naszej dyspozycji oddano cały Nowy Jork, po którym to, podobnie jak w serii GTA, możemy przemieszczać się w sposób nieliniowy i uzależniony od nas. Miasto pełne jest szczegółów i misji pobocznych, aktywowanych przez nas, lub uruchamianych jako zdarzenia losowe, toteż o brak zajęć nie ma się co martwić.
Wykonywanie zadań dodatkowych umożliwi nam dostęp do kilkudziesięciu bonusowych postaci ze świata Człowieka Pająka.

Silnik, na którym działa gra spisuje się bardzo dobrze; pozwolił on na wprowadzenie dużego zasięgu wzroku bohatera, realistycznych animacji, całość zaś utrzymując w szarawo-brązowej stylistyce wielkiej metropolii. Warto podkreślić, że głosy postaci są podkładane przez rzeczywistych, filmowych aktorów. Muzyka zaś jest identyczna, co w kinowej produkcji.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam, MicMus123456789,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?