Def Jam Vendetta (PS2) - okladka

Def Jam Vendetta (PS2)

Premiera:
01 kwietnia 2003
Premiera PL:
10 września 2003
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (3)Ukończone (0)Kupię (4)

Opis Def Jam Vendetta (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Jesteś gotowy ubrudzić sobie ręce?

Zakładaj swoje najlepsze ciuchy. Czas zebrać ekipę i uderzyć na miasto – hip-hop’owy świat wkracza na ring. Gra Def Jam VENDETTA stworzona przez EA BIG zaprasza do podziemnego kręgu brutalnych walk. Poznaj legendarnych ludzi miasta, skompletuj swoją paczkę i jako gwiazda hip-hop’u zdobądź władzę absolutną.

Wydaje ci się, że jesteś najlepszy? Def Jam VENDETTA to niesamowite wyzwanie. Musisz udowodnić, że jesteś najtwardszym zawodnikiem i potrafisz wlać każdemu. Gra oferuje wciągającą fabułę, która prowadzi gracza przez kolejne, wymagające zręczności wyzwania. Twoim celem jest zostać mistrzem podziemnego kręgu. Niszcz przeciwników, bo za każde zwycięstwo dostajesz pieniądze. Stajesz się coraz bardziej potężny i oczywiście... zdobywasz należny szacunek.

I nie chodzi tylko o wygrywanie. W końcu liczy się także reputacja, więc wypadałoby gdybyś dosłownie poniżał swoich rywali zabójczymi ciosami. Def Jam VENDETTA to ponad 1 500 różnych ruchów, włączając w to masę popisowych ciosów wykańczających oraz obraźliwych drwin z przeciwnika.

Def Jam VENDETTA to pierwszy interaktywny produkt, będący efektem współpracy firm Electronic Arts i Def Jam Records. Fabuła gry wykorzystuje postacie wszystkich artystów nagrywających dla Def Jam, a na ścieżce dźwiękowej znaleźć można najnowsze oraz najbardziej znane hity tej wytwórni. W grze wykorzystano głosy oraz ruchy całej ekipy Def Jam. Są więc takie gwiazdy jak DMX, Ludacris, Method Man, Redman, NORE, Scarface, Ghostface Killah, Capone, Keith Murray oraz WC. Pojawia się także piosenkarka Christina Milian oraz znany na całym świecie DJ Funkmaster Flex.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Def Jam Vendetta (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosrobsonxxl89   @   13:21, 03.08.2009
jedna z pierwszych gier w jaką grałem na ps2! Urzekła mnie swoją fabułą i zabawa jednak jej następczyni jest o wiele lepsza!! Szczerze polecam obie odsłony i z niecierpliwością czekam na kolejną oby lepszą