Alone in the Dark V: Near Death Investigation (PS2) - okladka

Alone in the Dark V: Near Death Investigation (PS2)

Premiera:
20 czerwca 2008
Premiera PL:
26 czerwca 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (4)

Opis Alone in the Dark V: Near Death Investigation (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 37min

+ czaswięcej

Alone in the Dark V: Near Death Investigation to kolejna część serii która swoje korzenie ma w 1992 roku, i dzięki której narodził się nowy gatunek gier - survival horror. Gracze na całym świecie spędzali długie wieczory próbując rozwiązać przygotowane przez autorów zagadki.

Głównym bohaterem Alone in the Dark V: Near Death Investigation jest prywatny detektyw Edward Carnby. Specjalizuje się on w dochodzeniach paranormalnych, a tym razem trafi on do Nowego Jorku, a dokładnie do jednego z największych i najsławniejszych parków - Central Parku. Podążając kolejnymi krokami fabuły odkryje on tajemnicę życia po śmierci.

Program pozwala na zwiedzenie mnóstwa ciekawych lokacji, w których staniemy do walki z hordami groźnych monstrum. Autorzy spory nacisk kładą na elementy akcji, a co za tym idzie na walkę zarówno na odległość, jak i w zwarciu. Fani serii nie muszą się jednak obawiać o uproszczenie programu. Będzie on nadal zawierał skomplikowane zagadki wymagające nie tylko myślenia, lecz również sprytu.

Alone in the Dark V: Near Death Investigation działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, wzbogaconym o wszystkie obecne efekty specjalne. Dzięki temu otrzymujemy zaawansowany technologicznie program.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Alone in the Dark V: Near Death Investigation (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskamil650   @   21:39, 24.09.2010
Mam Problem z grą. Jak ją włączam to pokazują się intra producentów , gdy to już minie w prawym dolnym rogu ekranu pojawia się znaczek i się gra ładuje ale mi ładuje , ładuje i ładuje i załadować się nie chce. Proszę o pomoc.