LEGO Batman: The Videogame (PS2) - okladka

LEGO Batman: The Videogame (PS2)

Premiera:
23 września 2008
Premiera PL:
2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (20)Gram (7)Ukończone (7)Kupię (1)

Opis LEGO Batman: The Videogame (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 18h 50min

+ czaswięcej

LEGO Batman: The Videogame jest grą zręcznościową stworzoną przez studio Traveller's Tales. Deweloper wcześniej uraczył graczy kilkoma innymi hitami, z klockami LEGO w roli głównej, tym razem zdecydował się jednak odejść świata Gwiezdnych Wojen i opracować uniwersum związane ze światem słynnego bohatera - Batmana!

Akcja LEGO Batman: The Videogame ma miejsce w mieście Gotham City, które powinno być znane każdemu fanowi wielkoekranowych przygód Człowieka Nietoperza! Niestety metropolia po raz kolejny zostaje nawiedzona przez grono bandytów. Joker, Pingwin i Dwie Twarze wyruszają by siać spustoszenie na ulicach, a jedyną osobą, która jest w stanie ich powstrzymać jest oczywiście Batman!

Gra oprócz zabawy dla pojedynczego gracza, oferuje także rozbudowany tryb wieloosobowy. Dzięki możliwości kooperacji rozgrywka jest jeszcze bardziej wciągająca i pozwala na wspólne przechodzenie wątku fabularnego ze znajomym.

Oprawa wizualna LEGO Batman: The Videogame stworzona jest przy wykorzystaniu zaawansowanego silnika graficznego. Ogólna prezencja już na pierwszy rzut oka przypomina słynne klocki.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z LEGO Batman: The Videogame (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospatrol1996   @   10:08, 13.08.2009
Gra Lego Batman: The Videogame jest wspaniałą grą dla fanów lego oraz batmana
0 kudosKumpar   @   21:56, 21.07.2010
gra i cały "legoświat" jest super, ale po jakimś czasie gra się nudzi.