Virtua Fighter 4 (PS2) - okladka

Virtua Fighter 4 (PS2)

Premiera:
08 maja 2002
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Virtua Fighter 4 (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Virtua Fighter 4 jest symulatorem walk z wytwórni gier SEGA, a pomysł pochodzi od japońskiej firmy Yu Suzuki. Jest to kolejna odsłona z serii, która miała konkurować z grą Tekken, która zyskała już wielu fanów.

Historia świata gry mówi, iż firma Judgement 6 złożona z kilku finansowych potentatów, którzy za wszelką cenę próbowali przejąć władzę nad światem, starali się wynaleźć broń, ta pomogłaby im w działaniu. Stworzono potwora, który pierwotnie miał być prosto funkcjonującym robotem. Jest on jednak o wiele silniejszy i sprytniejszy od człowieka, szukano więc śmiałka mającego pozbyć się tej bestii. The World Fighting Tournament stał się najlepszym momentem i okazją do wyłonienia "najlepszego z najlepszych".

W grze Virtua Fighter 4 mamy wiele trybów gry takich jak Kumite (pozwalający podnieść własną rangę), Arcade (14 walk do stoczenia) albo Versus, przez który zagramy z osobą siedzącą obok nas. W turnieju mamy do wyboru 13 zawodników. Z niektórymi mieliśmy się już okazję spotkać np. z Akirą czy z Kage'm w poprzednich częściach gry. Nie zabrakło również trybu treningu, gdzie można bezlitośnie wykorzystywać przeciwnika do ćwiczenia nowych kombinacji ciosów. Gdy i to nam się znudzi, istnieje też możliwość wyboru ubioru czy fryzury dla naszej postaci.

Gra ma wiele możliwości sterowniczych, dzięki czemu zaliczamy ją również do zręcznościowych. Powinna również ona przypaść do gustu fanom Tekkena, bo różnica między owymi produkcjami jest naprawdę minimalna.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Virtua Fighter 4 (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudostekken10000   @   15:28, 04.01.2010
ja niewiem jaka gra jest leprza. tekken czy VF