Rogue Galaxy (PS2) - okladka

Rogue Galaxy (PS2)

Premiera:
07 września 2007
Premiera PL:
07 września 2007
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (3)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Rogue Galaxy (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Rogue Galaxy to gra należąca do gatunku jRPG, stworzona przez firmę Level 5 i dedykowana tylko i wyłącznie konsoli PS2. Tytuł stanowi świetne połączenie dynamicznej akcji, intrygującej fabuły oraz typowo przygodowego sposobu prowadzenia rozgrywki.

Głównym bohaterem Rogue Galaxy jest młody chłopak o imieniu Jaster Rogue, który poprzez dziwny zbieg okoliczności trafia na pokład jednego z najsłynniejszych pirackich statków kosmicznych. Od tej pory jego marzenie o podbijaniu kosmosu stanie się rzeczywistością, niestety droga do sławy będzie pełna niebezpieczeństw i przeciwności.

Aby podołać napotkanym oszołomom Jaster będzie korzystał z pomocy grupki wiernych przyjaciół. Ich umiejętności specjalne oraz zdolności w posługiwaniu się wieloma rodzajami broni okażą się niezastąpione w sytuacjach kryzysowych. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że wszelkie boje przebiegają w czasie rzeczywistym i nasza reakcja musi być błyskawiczna.

Rogue Galaxy działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym oprawę wizualną stworzoną przy pomocy techniki cel-shadingu.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Rogue Galaxy (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?