Power Rangers: Super Legends (PS2) - okladka

Power Rangers: Super Legends (PS2)

Premiera:
23 października 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (5)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis Power Rangers: Super Legends (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Power Rangers: Super Legends to gra zręcznościowa stworzona przez firmę Artificial Mind And Move specjalnie na piętnastą rocznicę powstania telewizyjnej serii Power Rangers. Program powstał z myślą o konsoli PS2 oraz komputerach PC.

Gracze otrzymują do wyboru 12 ulubionych bohaterów, z których każdy charakteryzuje się odmiennymi umiejętnościami specjalnymi. W trakcie zabawy pokonujemy setki przeciwników i staramy się rozwiązać wszelkie napotkane problemy. Walki wręcz są dynamiczne i niezwykle szybkie. System wyprowadzania ciosów jest bardzo prosty i intuicyjny. Zagadki logiczne nie są szczególnie wymagające, podczas ich łamania należy się jednak wykazać sprytem oraz inteligencją.

Power Rangers: Super Legends prócz rozgrywki dla pojedynczego gracza oferuje także tryb współpracy. Oprawa audio-wizualna jest szczegółowa i stoi na wysokim poziomie. Grafika jest w pełni trójwymiarowa, animacje postaci są płynne, a otaczający gracza świat zróżnicowany.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Power Rangers: Super Legends (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?