Stuntman (PS2) - okladka

Stuntman (PS2)

Premiera:
06 września 2002
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Stuntman (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Stuntman to zręcznościowa gra wyścigowa stworzona przez firmę Reflections Interactive odpowiedzialną za słynną serię Driver. Program został opracowany jedynie z myślą o konsoli PlayStation 2, a wcielamy się w nim w postać nieustraszonego kaskadera, którego zadaniem jest realizowanie na planach filmowych najtrudniejszych i najbardziej morderczych sztuczek.

Kampania dla pojedynczego gracza składa się z szeregu zadań do wypełnienia, które zebrane razem dają wiele godzin morderczych wyczynów kaskaderskich. Wśród niebezpiecznych ewolucji znajdujemy unikanie pędzących ze wszystkich stron samochodów, przeskakiwanie ponad przeszkodami czy też wymijanie potężnych pociągów. Z powodu bardzo efektownego modelu jazda każdy wyczyn jest przwdziwie emocjonujący i skutecznie podnosi poziom adrenaliny we krwi!

Stuntman funkcjonuje na dynamicznym silniku graficznym, dzięki czemu oprawa audio-wizualna jest szczegółowa i potrafi przyciągnąć oko każdego, nawet największego estety!

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Stuntman (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosremik1976   @   17:05, 01.03.2011
Najlepsza samochodówka w jaką grałem na PS2. Można jeszcze dodać że sceny w których musimy pokazać swoje wyczyny kaskaderskie bardzo przypominają sceny z amerykańskich filmów akcji. Gra ma bardzo ciekawą grafikę i porządny model zniszczeń pojazdu. Szkoda że drugie wcielenie tej gry, czyli Stuntman Ignition nie dorównuje części pierwszej.
0 kudosmikhail01   @   22:16, 14.01.2013
Zgadzam się, była dobra. I szalenie trudna(przynajmniej dla mnie). To była pierwsza gra przy której klnąłem na głos wzbudzając niepokój u współmieszkańcow. Ale było warto. Dawała dużo satysfakcji.