Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (PS2) - okladka

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (PS2)

Premiera:
23 marca 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 3h 36min

+ czaswięcej

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie to kolejna część przygód Wojowniczych Żółwi Ninja. Producentem programu jest studio Ubisoft, które w trakcie realizacji posłużyło się sprawdzonym i bardzo dobrze funkcjonującym silnikiem graficznym z gry Prince Of Persia.

Fabuła gry w bliski sposób powiązana z nowymi filmowymi perypetiami naszych zielonych wojowników. Co prawda nie śledzi ona dokładnie scenariusza filmowego, ponieważ w wielu miejscach zostały dodane nowe elementy, ogólny zarys jest jednak taki sam.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie podzielone zostało na 16 poziomów, z których każdy posiada odmienny wystrój oraz cele do wypełnienia. Każda mapa pełna jest przeróżnych przeciwników, których na szczęście bez problemów możemy likwidować wykorzystując umiejętności naszych podopiecznych.

Pomimo tego, że autorzy skupili się głównie na rozgrywce dla jednego gracza, możliwe jest także granie w kilka osób. Każdy gracze kontroluje wówczas jednego żołwia i wspólnie walczą z napotkanymi przeciwnikami.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosNurek83   @   11:00, 30.05.2010
Gierka całkiem całkiem.Bardzo ciekawy system walki (osobiście jeden z najciekawszych jakie widziałem w grach).Mogłoby co prawda być więcej ciosów i kombinacji ale pomysł i tak całkiem fajny.Gierka ogólnie jest na maxa zręcznościówką i nawiązaniem do filmu,który ukazał się w tym samym czasie.