Moto GP 2 (PS2) - okladka

Moto GP 2 (PS2)

Premiera:
22 stycznia 2002
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Moto GP 2 (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Moto GP 2 to, jak sama nazwa, wskazuje wyścigi motorowe oparte na licencji MotoGP - najpopularniejszych, najbardziej znanych i najniebezpieczniejszych zmaganiach motocyklowych na świecie.

Aby tytuł oferował możliwie jak najlepsze doznania, opracowano zaawansowany model sterowania maszynami, mnóstwo torów oraz licencjonowane maszyny. Gracz otrzymuje do wyboru 20 najlepszych zawodników świata i w ciele jednego z nich staje do zmagań o tytuł mistrza kierownicy. Zwycięstwo nie będzie jednak łatwe do osiągnięcia. Po pierwsze, ze względu na skomplikowane prowadzenie motorów. Po drugie, za sprawą zmiennych warunków pogodowych. A po trzecie, sztuczna inteligencja oponentów potrafi dać w kość.

Moto GP 2 choć pozwala na zabawę w pojedynkę, nie skupia się tylko na rozgrywkach singlowych. Produkcja umożliwia szarpanie w kilka osób, za sprawą sieci lokalnej i internetu (dla nawet 16 osób). Na graczy czeka aż 6 różnych modeli wyścigów: treningi, popisy kaskaderskie, ściganie z czasem, pojedyncze wyścigi, turniej GP, jak i tag. Za osiągnięcia w każdym z nich odblokowujemy kolejne trasy, zawodników, a nawet kody, pozwalające do pewnego stopnia oszukiwać.

Tytuł działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, potrafiącym generować pełną efektów oprawę oraz animację z zachowaniem ciągłych 60 klatek na sekundę.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?