Kingdom Hearts II (PS2) - okladka

Kingdom Hearts II (PS2)

Premiera:
29 września 2006
Premiera PL:
13 października 2006
Platformy:
Gatunek:
RPG / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (24)Gram (5)Ukończone (4)Kupię (3)

Opis Kingdom Hearts II (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 43h 30min

+ czaswięcej

Kingdom Hearts II jest kontynuacją bardzo ciekawej gry RPG z elementami programów przygodowych oraz zręcznościowych. Najważniejszą cechą produktu jest fakt, iż stanowi on połączenie typowego dla japońskich gier fantasy klimatu, z bajkowymi postaciami Disneya.

Głównym bohaterem podobnie jak w pierwowzorze jest młody chłopiec o imieniu Sora, który wyrusza na koleje przygody wraz ze swoimi kumplami: magiem Donaldem oraz rycerzem Goofym. Ich zadaniem będzie stawienie czoła inwazji okrutnych cieni, pragnących za wszelką cenę pochłonąć wszystko co dobre i piękne.

Gracz przemierzy dziesiątki bardzo interesujących lokacji i zmasakruje tysiące napotkanych przeciwników. Co ciekawe, autorzy opracowali specjalny system morfingu dzięki któremu możliwe jest połączenie umiejętności dwóch postaci. Uzyskujemy w ten sposób bardzo mocnego herosa, który znacznie szybciej upora się z przeciwnikami.

Kingdom Hearts II to wielowątkowa fabuła, oraz bardzo dynamiczny system walki. Dzięki nim program jest grywalny i wciągający. Na uwagę zasługuje także całkowicie przebudowany silnik graficzny, potrafiący generować bardzo kolorowy i szczegółowy obraz.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Najnowsze wiadomości na temat Kingdom Hearts II (PS2)
Screeny z Kingdom Hearts II (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?