Rayman Raving Rabbids (PS2) - okladka

Rayman Raving Rabbids (PS2)

Premiera:
05 grudnia 2006
Premiera PL:
20 grudnia 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Rayman Raving Rabbids (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 117h 4min

+ czaswięcej

Rayman Raving Rabbids jest kolejną częścią słynnej serii gier zręcznościowych, stworzonej przez Michela Ancela. Człowieka odpowiedzialnego za wiele wspaniałych tytułów, nie tylko w gatunku gier zręcznościowych, lecz również przygodowych.

Fabuła programu jest niezwykle humorystyczna i nawiązuje charakterem do najśmieszniejszych kinowych satyr. Otóż wszyscy wiemy, że króliki potrafią się bardzo szybko rozmnażać. Te w grze postanowiły wykorzystać ten atut i podbić świat. Biorą się więc do akcji płodzenia potomstwa, zalewając tym samym całą ziemię. Tytułowy bohater Rayman musi stawić czoła rozszalałym kórlikom. Czeka więc na niego mnóstwo walk, zagadek, oraz oczywiście ciekawych miejsc do zwiedzenia.

Gra wydana została na ogromną liczbę platform, każdy fan komputerowej rozrywki znajdzie więc jedną dla siebie. Rayman Raving Rabbids jest w stanie wykorzystać rewolucyjny kontroler Nintendo Wii, potrafiący wykrywać ruchy gracza. Dzięki temu wymachiwanie padem wiązało się będzie z konkretnymi ruchami głównego bohatera na ekranie.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Rayman Raving Rabbids (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMakola31   @   18:39, 18.01.2011
Dość fajne są te zadania i przebrania. Moim ulubionym wyzwaniem jest finałowe. Gra jest interesująca i zabawna. Nasza kabina zmienia się co jakąś ilość zadań i to mi się podoba i chyba nie tylko mi.