Ghost Rider (PS2) - okladka

Ghost Rider (PS2)

Premiera:
13 lutego 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ghost Rider (PS2)
zvarownik @ 07:44 07.05.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ghost Rider to gra oparta na licencji filmowej, w której wcielamy się w tytułowego bohatera walczącego z demonami.

Mefistofeles wysyła na Ziemię Zemstę, który ma mu przyprowadzić nowego Ghost Ridera. Ten znajduje Johnnego, który w piekle robi wielką zadymę i przez przypadek wypuszcza z niego demony, które, jeżeli nie zostaną powstrzymane, to rozpętają na Ziemi apokalipsę. Johnny jednak odmawia współpracy, a zdanie zmienia dopiero, gdy Zemsta próbuje zabić jego miłość - Roxanne Simpson.

Rozgrywka w grze prezentuje typowe podejście do gatunku slasherów. Ataki Ghost Ridera dzielą się na kilka rodzajów (silne, słabe), które można łączyć w kombosy. Nasz podopieczny włada nie tylko pięściami, ale także demonicznym łańcuchem, którym niszczy zastępy wrogów. Dodatkowo walka odbywa się także w trakcie jazdy na motorze, jednak jest wtedy trochę ograniczona.

Wersja na handelda Game Boy Advance odbiega nieco od edycji na konsole PSP i PS2. Gra jest chodzoną, dwuwymiarowa bijatyką, ze zdecydowanie gorsza oprawa graficzną.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Ghost Rider (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?