Oni (PS2) - okladka

Oni (PS2)

Premiera:
29 stycznia 2001
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Oni (PS2)
mikhail01 @ 01:35 03.04.2013
Michał "mikhail01"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Oni to gra stworzona przez studio Bungie, firmy znanej z cyklu Halo. Wydano ją w 2001 roku na konsole Playstation 2, a także komputery PC i Mac. Produkcja jest inspirowana cyklem filmów anime Ghost In The Shell.

Akcja toczy się w 2032 roku. Kierowana przez gracza postać nosi pseudonim Konoko i jest częścią Technological Crimes Task Force (TCTF), którego głównym wrogiem jest organizacja przestępcza zwana Syndicate. Osią fabuły jest odkrycie przez bohaterkę, że TCTF ukryło przed nią ważne fakty z jej przeszłości. Zwraca się więc przeciwko swojemu pracodawcy i wyrusza na misję odkrycia prawdy o sobie i swojej rodzinie.

Oni jest grą akcji, w której postać widzimy z perspektywy trzeciej osoby. Dostępnych jest 10 różnych broni i kilka gadżetów pomagających w starciach, jednak główny nacisk położono na walkę wręcz. Konoko została uzbrojona w szeroki wachlarz ciosów, dzięki czemu starcia są widowiskowe. Gra jest bardzo trudna, a mało save pointów jeszcze pogłębia to wrażenie.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Oni (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?