Burnout 2: Point of Impact (PS2) - okladka

Burnout 2: Point of Impact (PS2)

Premiera:
30 września 2002
Premiera PL:
03 stycznia 2004
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Burnout 2: Point of Impact (PS2)
DevMat @ 14:00 27.12.2012

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Point of Impact to druga odsłona serii gier wyścigowych stawiających na szybką jazdę i efektowne karambole z udziałem jak największej ilości aut.

Podobnie jak w przypadku poprzedniej odsłony, mamy do wyboru kilka trybów zabawy. Na początku najlepiej jest zapoznać się z przygotowanym przez twórców tutorialem. Pozwala on na opanowanie podstawowych umiejętności i poznanie modelu jazdy. Ten ostatni jest mocno zręcznościowy i nie ma za dużo wspólnego z realistyczną jazdą. Gdy już jednak postawimy pierwsze kroki w świecie gry, mamy do wyboru pojedynczy wyścig lub mistrzostwa. Mistrzostwa pozwalają na zdobycie prestiżu oraz odblokowanie kolejnych trybów. Za dobrą jazdę możemy zostać nagrodzeni możliwością ścigania się na czas, lub też z innym kierowcą, gdzie stawką pojedynku jest samochód przegranego. Jednym z najbardziej efektownych form zabawy jest Crash. Tutaj nie musimy już martwić się o dojechanie do mety jako pierwsi. Punktowane jest bowiem spowodowanie jak największej kraksy. Oczywiście im więcej samochodów bierze w niej udział, tym więcej pieniędzy trafia na nasze konto.

Wszystkie wyścigi nadal pozostają niezwykle widowiskowe. Zazwyczaj produkcja nie ułatwia nam zadania i na drodze pojawiają się przeróżne przeszkody, które często mijane są na milimetry. Aby dodać wszystkiemu filmowego wydźwięku, mamy dostęp do powtórek, pozwalających na obejrzenie poczynań z różnych kamer i w różnym tempie.


Wkład w encyklopedię mieli:   jambamamba,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Burnout 2: Point of Impact (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?