Cold Fear (PS2) - okladka

Cold Fear (PS2)

Premiera:
04 marca 2005
Premiera PL:
17 marca 2005
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Cold Fear (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 01:15 14.01.2012

Śr. długość gry: 13h 30min

+ czaswięcej

Cold Fear. Wciel się w postać Toma Hansena, amerykańskiego strażnika wybrzeża, który zostaje wysłany na pomoc rosyjskiemu statkowi wielorybniczemu. Dryfująca jednostka doznała uszkodzeń w trakcie sztormu na Morzu Beringa i oczekuje ratunku. Wkrocz w zmrożony lodowatą wodą i porywistym wiatrem świat morskiej katastrofy i przekonaj się, że na statku czekają na Ciebie wrogowie - ludzie oraz stworzenia, które ludźmi już nie są. Wykorzystaj spryt i siłę woli, aby uratować własne życie!

Cold Fear to niezwykle dynamiczny i innowacyjny horror, którego akcja rozgrywa się na morzu - w ciągle zmieniających się warunkach. Utoruj sobie drogę przez ten zalany krwią koszmar i stań oko w oko z hordami niezwykle inteligentnych wrogów. Trzymaj nerwy na wodzy i spodziewaj się wszystkiego - na rozszalałym morzu Twoim przeciwnikiem będą nie tylko żądne krwi potwory, ale i nieokiełznane żywioły!

Cechy:
- Krwawy horror - utoruj sobie drogę przez zalany krwią koszmar, wzorowany na najlepszych klasykach filmowych. Tocz walkę na śmierć i życie z żądnymi krwi przeciwnikami.
- Unikatowe lokacje - walcz na pokładzie tajemniczego statku wielorybniczego i na opuszczonej platformie wiertniczej.
- Działaj z rozmysłem - zastawiaj różnorodne pułapki na niezwykle inteligentnych wrogów albo skorzystaj z siedmiu rodzajów broni.
- W samym środku burzy - przetrwaj arktyczny sztorm, który miota statkiem i usuwa Ci pokład spod stóp. W którą stronę się nie zwrócisz, wściekła pogoda, wiatr, fale i deszcz będą Twoimi przeciwnikami.
- Wykorzystaj zmiany sytuacji - ciągle zmieniające się warunki pozwolą Ci skorzystać z nowych możliwości - unikaj niebezpieczeństw i zwabiaj przeciwników w pułapki.
- Mrożące krew w żyłach wydarzenia - daj się ponieść niezwykle dopracowanej fabule, która naprawdę Cię przestraszy. Czy jesteś w stanie stanąć oko w oko z własnym strachem?
- Nic nie jest takie, jakim się zdaje - odkryj, kto stoi za wydarzeniami na Morzu Beringa. Skorzystaj z pomocy tajemniczych postaci i ujawnij prawdę.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Cold Fear (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?