Need for Speed: Hot Pursuit 2 (PS2) - okladka

Need for Speed: Hot Pursuit 2 (PS2)

Premiera:
24 października 2002
Premiera PL:
18 listopada 2002
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (4)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Need for Speed: Hot Pursuit 2 (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 17h 28min

+ czaswięcej

Need for Speed: Hot Pursuit 2. Niesamowicie szybkie wyścigi na drodze publicznej i najwspanialsze samochody na świecie? To może być tylko Need for Speed: Hot Pursuit 2 - kontynuacja wyścigowego hitu.

Tylko tutaj gracz ma szansę przejechania się Lamborghini Murcielago czy Ferrari 360 Spider, których maksymalna prędkość dochodzi nawet do 300 kilometrów na godzinę. Dodajmy do tego wspaniale zrealizowane trasy i - prócz roli pirata drogowego - możliwość wcielenia się w dzielnego policjanta za kierownicą superszybkiego radiowozu. Pojedynki „szaleni kierowcy kontra policjanci” to prawdziwa gratka! A do tego – niezwykle szybki engine graficzny, realistyczne zachowanie wozów i dynamiczna akcja. Oto Need for Speed: Hot Pursuit 2! Charakterystyczne cechy:Ponad 20 w pełni licencjonowanych, sportowych samochodów.Interesujące tryby gry - Wyzwanie, Pościg i Mistrzostwa.

Dynamiczne efekty oświetleniowe, realistyczne odbicia i animowani kierowcy.Szczegółowe lokacje z takimi elementami jak deszcz, liście na wietrze, promienie słoneczne i burze piaskowe.Zapierające dech w piersiach wyścigi - unikaj zderzeń, ścigaj się z innymi kierowcami, unikaj policji przy prędkościach powyżej 300 kilometrów na godzinę.Wielkie tory pozwalają na jazdę poza wyznaczoną trasą i używanie skrótów.60 różnych imprez wyścigowych - stań się mistrzem nielegalnych wyścigów drogowych!Specjalne premie za zwycięstwa w wyścigach - ulepszone wozy, premiowane trasy i inne dodatki.

Możliwość gry wieloosobowej w trybie dzielonego ekranu lub na sieci lokalnej do 8 osób.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?