Prince of Persia: Dusza Wojownika (PS2) - okladka

Prince of Persia: Dusza Wojownika (PS2)

Premiera:
03 grudnia 2004
Premiera PL:
08 lipca 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (46)Gram (14)Ukończone (15)Kupię (2)

Opis Prince of Persia: Dusza Wojownika (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 34h 49min

+ czaswięcej

Wejdź w mroczny, podziemny świat gry Prince of Persia: Warrior Within - kontynuacji bestellerowego Prince of Persia: Piaski Czasu. Ścigany przez żądnego zemsty Dahakę, Książę Persji wyrusza w drogę pełną zniszczenia i tajemnic, aby zapobiec wygłoszonej przez Starca przepowiedni o własnej śmierci. W czasie swej wędrówki trafi w regiony piekielne i na przeklętą wyspę, a wreszcie - do twierdzy skrywającej największe obawy ludzkości...

Tylko dzięki wyjątkowemu uporowi, niezwykłej zaciętości i mistrzostwu w sztukach walki, Książę Persji będzie mógł wspiąć się na zupełnie nowe poziomy swych umiejętności - i dzięki temu wyjść cało z zabójczych prób, które czekają na niego w grze Prince of Persia: Warrior Within.

Cechy:
- Do wyboru - oryginalna angielska lub polska wersja językowa w postaci specjalnej nakładki.
- Gra Roku powraca: Prince of Persia: Warrior Within to gorąco oczekiwana kontynuacja bestsellerowego Prince of Persia: Piaski Czasu, który zdobył tytuł konsolowej gry roku 2003.
- Odrodzenie wojownika: Książę wydoroślał od czasu swych odważnych walk w grze Prince of Persia: Piaski Czasu. Teraz powraca z jeszcze większym arsenałem zabójczych zdolności, sercem napiętnowanym zniszczeniem i niezwykłą chęcią do walki.
- Unikalny system walki: Możesz teraz toczyć walki bez granic! Wykorzystuj interaktywne elementy scenerii, a nawet ciała swoich wrogów do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę. Dzięki nowemu atakowi z odległości będziesz mógł sam wybrać taktykę walki.
- Mroczny świat odkryty: Zwiedzaj i zdobywaj podziemia przeklętej wyspy, w których rodzą się brutalne potwory, prześladujące ludzkość.
- Kontroluj upływ czasu: Dzięki nowym możliwościom Piasków Czasu możesz wykorzystywać ataki, które zmiotą z powierzchni ziemi całe hordy potworów.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Prince of Persia: Dusza Wojownika (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmichu2705   @   09:26, 24.11.2009
ta gra jest jedna z niewielu jakie moga sie rownac z god of war -swietne tryby walki i kombosy swietna muzyka grafika -zrobila na mnie ogromne wrazenie
0 kudoszegier   @   19:51, 01.12.2010
To jest moja najlepsza część trylogii. Jest mrocznie, krwawo i są dwie niezłe laski. CZADZIK
0 kudosmichu32   @   15:23, 01.05.2012
gra WYPAS najlepsza tylko dlaczego nie dodali kodu????

Ja go znam i działa!!! TO KOD NA UZUPEŁNIENIE WSZYSTKICH ZBIORNIKÓW PIASKU:
TRZYMAĆ L3 I WCISKAĆ O O X KWADRAT KWADRAT X TRÓJKĄT TRÓJKĄT

TO TYLE!! Szczęśliwy