Demonicon: The Dark Eye (PC) - okladka

Demonicon: The Dark Eye (PC)

Premiera:
25 października 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Demonicon: The Dark Eye (PC)
Ager @ 23:59 24.04.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 23h 0min

+ czaswięcej

Demonicon: The Dark Eye powstało w oparciu o tradycyjny papierowy system Das Schwarze Auge. Gracze z pewnością znają go z takich produkcji jak Drakensang, czy choćby klasycznego cyklu Realms of Arkania.

Gra jest rolplejem nastawionym na akcję, w którym prowadzimy śledztwo dotyczące śmierci córki pewnego bogatego alchemika. W kręgu podejrzanych znajduje się przybrany ojciec głównego bohatera. Istnieje jednak podejrzenie jakoby oskarżenie rzucił zawistny sąsiad. Gracz musi zatem oczyścić imię ojczyma. W tym celu wyruszymy w długą, pełną niespodzianek i niebezpieczeństw podróż w głąb Czarnych Lądów - najbardziej niebezpiecznych terenów Aventurii.

Świat cechuje się dużym realizmem. Mamy tu cykl dnia i nocy, ludzi zajmujących się swoimi codziennymi sprawami oraz potwory wychodzące na żer tylko po zmroku. Gra posiada mocno rozbudowany wątek fabularny, a przy tym szereg zadań pobocznych, które wykonamy jednym z kilku sposobów. Na swej drodze spotykamy również wiele postaci o różnym nastawieniu. Tylko od nas zależy obdarzenie ich zaufaniem bądź też wrogością.

Demonicon: The Dark Eye prócz trybu dla samotnego gracza posiada także multiplayer, w którym udział może wziąć maksymalnie osiem osób. Tworzymy w nim drużynę, by wspólnie przemierzać krainę Aventurii i wykonywać przy tym misje niedostępne w singlu.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczne
Screeny z Demonicon: The Dark Eye (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?