Haunted (PC) - okladka

Haunted (PC)

Premiera:
17 sierpnia 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
inny
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Haunted (PC)
Ager @ 18:54 22.04.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Haunted to przygodówka point & click z komiksową grafiką. Główną bohaterką jest Marry - młoda kobieta posiadająca nadnaturalne zdolności, które pozwalają jej na nawiązywanie kontaktów z duchami zmarłych.

Akcja toczy się na ulicach dziewiętnastowiecznego Londynu. Marry po śmierci siostry wybrała bowiem życie bezdomnej. Pewnego razu kładąc się do snu w jakiejś ciemnej uliczce nawiedziła ją wspomniana nieboszczka prosząc o udanie się za jej głosem. Niestety, spełnienie owego życzenia nie skończyło się dla bohaterki najlepiej. Uciekając przed psami i mdlejąc w okolicach Uniwersytetu Londyńskiego trafiła na stół sekcyjny. Obudziła się, a raczej zmartwychwstała, w najmniej odpowiednim momencie patrząc jak szalona i ambitna profesor Lindsey Ashford dokonuje cięć skalpelem w najlepsze. Od tego momentu zaczyna się właściwa rozgrywka polegająca na ucieczce prześladowcom.

Dzieło Deck13 Interactive posiada masę ironii, czarnego humoru oraz zabawnych scen. Wymaga ponadto myślenia, gdyż sami nie wszędzie jesteśmy w stanie dotrzeć. Wykorzystamy zatem sześć towarzyszących nam duchów do przesunięcia, uruchomienia lub dosięgnięcia różnych rzeczy.

W Haunted prócz wspomnianego uniwersytetu zwiedzimy laboratorium, port, czy choćby teatr. Lokacje są oryginalne co znakomicie udowadnia jedna z łamigłówek, którą wykonujemy wewnątrz jadącego pociągu. Całość wykonano w trójwymiarze przy użyciu silnika Ogre-Engine. Zapewnia on głębię oraz szczegółowe tła.


Wkład w encyklopedię mieli:   jambamamba,
Screeny z Haunted (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?