Star Wars Galaxies: An Empire Divided (PC) - okladka

Star Wars Galaxies: An Empire Divided (PC)

Premiera:
26 czerwca 2003
Premiera PL:
19 listopada 2003
Platformy:
Gatunek:
RPG / MMO
Język:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Star Wars Galaxies: An Empire Divided (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Star Wars Galaxies jest kolejnym projektem growym, podejmującym tematykę Gwiezdnych Wojen. Tym razem mamy do czynienia z tytułem reprezentującym popularny gatunek MMORPG.

Jak każdym MMO, mamy do czynienia z odwiecznym konfliktem pomiędzy dwoma zwaśnionymi nacjami. Tym razem są nimi Rebelianci oraz Imperium. Każda posiada odmienne umiejętności, wyposażenie oraz stylistykę. Wybierając którąkolwiek gracz zwiedza wiele ikonicznych lokacji, znanych z filmowej sagi Gwiezdnych Wojen. Zobaczyć można m.in. wspaniałe Tatooine oraz księżyc Endor, na którym rozegrała się jedna z najważniejszych bitew szóstego epizodu.

Star Wars Galaxies to również wiele charakterystycznych postaci, z rycerzami Jedi oraz Sithami na czele. Z tych najważniejszych osób na swojej drodze spotkamy m.in. Luke'a Skywalkera, Dartha Vadera oraz Hana Solo. Każdy odwzorowany z możliwie jak największą dbałością o szczegóły.

Wszystkie postaci biorące udział w zabawie ciągle się rozwijają, gromadząc i usprawniając posiadane umiejętności. Dzięki temu każdy wojownik jest relatywnie unikatowy, a wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc armię, której nikt się nie przeciwstawi.

Star Wars Galaxies działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym duże otwarte przestrzenie i stosunkowo szczegółowe modele postaci. Jak na standardy MMO, jest należycie.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Star Wars Galaxies: An Empire Divided (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoshubert5002   @   18:59, 07.01.2013
Ta gra to tak jakby prototyp Empire At War