Poker Night at the Inventory (PC) - okladka

Poker Night at the Inventory (PC)

Premiera:
22 listopada 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (14)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Poker Night at the Inventory (PC)
The_Boss @ 00:02 06.03.2011
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: 8h 35min

+ czaswięcej

Główną tematyką produkcji pod tytułem Poker Night at the Inventory jest oczywiście tytułowy poker. Oprócz zasad, które są takie same we wszystkich innych programach związanych z tą grą karcianą, ten produkt oferuje dodatkowo coś zupełnie odjechanego dla fanów firm Valve oraz Telltale Games.

Rola gracza polega na uczestniczeniu w pokerowym szaleństwie i bycia kolegą do kart - wszystko stworzone zostało w taki sposób, abyś w towarzystwie czuł się właśnie w ten sposób.

Celem pozycji jest bowiem przedstawienie ulubionej rozrywki głównych bohaterów - psychopatycznych morderców i dewiatów - poszczególnych tytułów wydanych przez te studia. Są to: Heavy z Team Fortress 2, Max, występujący w serii Sam & Max, bohater odgrywający rolę w sadze Strong Bad i komiksie Homestar Runner, czy Tycho, znany z Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness - Episode One.

Podczas zabawy pada ciągle wiele zwariowanych dialogów, które dzięki wbudowanemu, specjalnemu systemowi dopasowywane są idealnie do zaistniałej sytuacji na stole. Co więcej, nie zawsze padają te same słowa, zależy to niejako od humoru postaci, więc ich działania są nieprzewidywalne. Skupione są one jednak wokół epickich powiedzeń charakterystycznych dla każdej persony.

Screeny z Poker Night at the Inventory (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?