Dungeons (PC) - okladka

Dungeons (PC)

Premiera:
08 lutego 2011
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (24)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Dungeons (PC)
keragon @ 11:01 08.02.2011
"keragon"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Przez wielu uważana za kopie sławnego i lubianego Dungeon Keeper'a. Z tą różnicą, że tym razem źli lordowie przybędą od niemieckiego studia Kalypso.

Gra zamierzeniami i budową rzeczywiście nie wiele się różni od uwielbianej, prezentującej "ciemną stronę" strategii. Więc znów mamy możliwość wcielenia się w demonicznego lorda podziemi oraz zrobienia sieczki z pobliskich bohaterów.

Zaczynamy jako wysoko położony Lord Zła, mającego już za sobą niejednego nieszczęśnika bawiącego się w rycerzyka. Niestety, nasza niedoszła małżonka upatrzyła sobie "lordowskie" stanowisko i podstępem nam je odebrała, a my - no cóż - musimy od zera mozolnie harować, by odzyskać utraconą miano.

Podobnie jak w rzekomym pierwowzorze, zaczynamy posiadając kilka goblinów którymi możemy rozbudowywać nasz labirynt. Do dyspozycji oddano nam różnego rodzaju pułapki czy zachęty, takie jak sztuczne skarby czy jednostki (takie jak ogromne pająki, nietoperze czy szkielety) mające za zadanie zachęcić wroga do eksploracji naszych lochów.

W ostateczności chodzi oczywiście o uwiezienie wrogich jednostek i wyssanie im duszy, co pozwoli nam na wzmacnianie naszej potęgi. Dobrzy bohaterowie zostali podzieleni na 15 różnych klas, w związku z czym wybredni lordowie będą mieli na kogo zapolować. Interfejs został dostosowany tak, aby dostęp do najważniejszych czynności był możliwie intuicyjny.

Fani Dungeon Keepera na pewno znajdą w tej grze coś dla siebie, a ludzie nie mający wcześniej styczności z tego typu grami dostaną niepowtarzalną okazję by to nadrobić.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Dungeons (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTetro82   @   08:38, 05.03.2011
No nareszcie coś ciekawego w lubianej tematyce. DK był niesamowity ciekawe czy ta gra podoła i będzie lepsza czy po prostu kolejny odgrzewany kotlet z lepszą grafiką


Niestety to nie jest to jestem zawiedziony... aby ukończyć misje niekiedy trzeba sie długo domyślać co trzeba zrobić i nie chodzi tu bynajmniej o zrozumienie questa.... a po drugie odgrzewany kotlet, niestety ale z gorszą miodnością co DK