Zax: The Alien Hunter (PC) - okladka

Zax: The Alien Hunter (PC)

Premiera:
10 października 2001
Premiera PL:
12 grudnia 2001
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (1)Ukończone (11)Kupię (1)

Opis Zax: The Alien Hunter (PC)
gregory16mix @ 22:22 10.01.2011
Szymon "gregory16mix" Grześ
Po prostu Grześ.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

ZAX: The Alien Hunter to przygodowa gra akcji, której głównym bohaterem jest tytułowy Zax. Po awaryjnym lądowaniu na obcej planecie okazuje się, że jest ona zamieszkana przez pokojowo nastawionych tubylców i zastępy złych, agresywnych robotów. Po chwili okazuje się, że przez długi okres czasu mieszkańcy żyli pod dyktando robotów, uznając, że ich przywódca jest bogiem. Po przybyciu Zax’a sytuacja diametralnie się zmienia. Rdzenne plemiona chcą uwolnić się od terroru ze strony robotów, a nasz bohater jest idealnie do tego stworzony. Wpadamy w sam środek rodzącego się konfliktu, który mimo chodem musimy zakończyć by móc naprawić statek.

Czeka tu na nas wielka przygoda, podzielona na ponad 20 misji, w których musimy odnaleźć części potrzebne do naprawy statku oraz pomóc uciśnionej ludności planety. Po drodze napotkamy całą gamę wrogów, w tym mechanicznych. Oprawa graficzna jest miła dla oka, a akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym. Opcje rozgrywki wieloosobowej umożliwiają rywalizację za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu. W Multi może grać łącznie 32 graczy.

Mimo tego iż ZAX: The Alien Hunter wyszło w 2001 roku na pewno dobrze przyjmie się wśród młodszych graczy. Jedną z najciekawszych opcji jest modernizacja broni oraz opcja teleportacji na pokład statku.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?