Larry 7: Miłość na Fali (PC) - okladka

Larry 7: Miłość na Fali (PC)

Premiera:
19 listopada 1997
Premiera PL:
19 października 2000
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (15)Gram (0)Ukończone (13)Kupię (0)

Opis Larry 7: Miłość na Fali (PC)
Ager @ 15:03 07.01.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 23h 10min

+ czaswięcej

Larry 7: Miłość na Fali to już szósta odsłona traktująca o perypetiach fajtłapowatego podrywacza Larry'ego Laffera. Tym razem akcja kręci się wokół rejsu luksusowym statkiem HGW Babilon pełnego pięknych kobiet i sypialni kapitan Kasi.

Gra jest typowym przedstawicielem gatunku przygodówek point&click, a jej główną cechą jest czarny humor i znakomity scenariusz pełen dwuznacznych sytuacji stworzony przez Ala Lowe. W trakcie gry zapoznamy się bliżej z kilkoma przedstawicielkami płci pięknej, jednak by tego dokonać, trzeba najpierw pokonać wiele przeszkód stojących nam na drodze do celu.

W Larry 7 rozwiązujemy logiczne zagadki i udowadniamy, że Laffer to najlepszy podrywacz na świecie. Warto tutaj wspomnieć, że głos głównemu bohaterowi w polskiej wersji użyczył sam Jerzy Stuhr, a co najważniejsze, zrobił to fenomenalnie. Nie gorsza jest Katarzyna Figura ze swoja rolą kapitan Kasi, nie ma jednak zbyt dużego pola do popisu. W produkcji Sierry każdy uważny gracz odnajdzie także wiele odniesień do kultury masowej, jak np. nawiązanie do Jamesa Bonda.

Ciekawym urozmaiceniem Larry 7: Miłość na fali jest szukanie tzw. ogórów. Są one poukrywane w każdym zakamarku i wymagają bardzo sprawnego wzroku. Twórcy dodali również siedem przezabawnych easter eggs. Jeśli zbierzemy te wszystkie bonusy (32 ogóry, 1000 pkt. i jaja wielkanocne) uaktywnimy alternatywne zakończenie gry.

PEGI: Od 16 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?