Sacred 3 (PC) - okladka

Sacred 3 (PC)

Premiera:
01 sierpnia 2014
Premiera PL:
01 sierpnia 2014
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (22)Gram (4)Ukończone (6)Kupię (7)

Opis Sacred 3 (PC)
zvarownik @ 18:16 19.08.2010
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 6h 9min

+ czaswięcej

Sacred 3 to trzecia odsłona znakomitej serii gier hack & slash. Produkcja kierowana jest do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol. Prawa do marki przejęła firma Deep Silver, a nad produkcją czuwa studio Keen.

Fabuła w trzecim Sacredzie to niezwykłe połączenie powagi, patosu, ale i czarnego humoru oraz lekkiej atmosfery. Mieszanka wybuchowa ujawnia się podczas komicznych dialogów bohaterów, w przerywnikach filmowych oraz przy konwersacjach z samymi bossami. Wcielamy się w jednego ze Strażników Ancarii, by odzyskać mistyczny artefakt i zarazem pokrzyżować plany niecnemu Lordrowi Zane'owi.

W grze dostępnych jest kilka klas postaci, w tym takie profesje jak paladyn czy włócznik. Mapa to zbiór pojedynczych poziomów, każdy zakończony bossem. Po levelach możemy dowolnie przeskakiwać, wedle naszego uznania, jednak posiadając zbyt niski poziom doświadczenia, możemy poznać brutalną prawdę na temat ilości zadawanych przez przeciwników obrażeń. Z zabitych oponentów wypada złoto - potrzebne do wykupowania kolejnych ulepszeń np. pancerza bądź broni - oraz kule regenerujące zdrowie i manę.

Mechanika walki jest bardzo prosta, opiera się tylko na jednym ciosie podstawowym i dwóch umiejętnościom specjalnym. Do tego dochodzi oczywiście blok, tudzież unik, oraz specjalny, powietrzny atak, który służy do przełamywania obrony w poszczególnych typach przeciwników.

W Sacred 3 możemy bawić zarówno samemu, jak i w kooperacji do czterech graczy naraz - tylko przez sieć. Oprawa graficzna to festiwal barw i kolorów, wszak lokacje są niesamowicie zróżnicowane pod względem zaprezentowanych barw. Duże kontrasty i zróżnicowana paleta powodują, iż stylistyka Sacreda 3 jest bardzo charakterystyczna.


Wkład w encyklopedię mieli:   LordVetinari, Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Sacred 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossilverkin   @   17:15, 12.10.2010
Czekam na jakiekolwiek informacje na temat tej gry ;)
0 kudospawelecki96   @   09:36, 07.01.2011
Ja też. Druga część świetnie im wyszła. Szkoda tylko, że zepsuli trochę klimat (pistolety energetyczne, koncert "Ślepego Strarznika"(czy jak mu tam)), ale i tak staram się być dobrej myśli Uśmiech
0 kudosbbober   @   05:10, 20.06.2011
Oby nie zrobili ( cuda ) jak Dungeon Siege 3 lubie być zaskakiwany ale bez przesady. Jak będą trzymać klimat to będzie OK. Zobaczymy Uśmiech
0 kudosKattowitz   @   12:36, 12.06.2012
Jak zrobią z Sacred'a konsolówkę, to ja przestane wierzyć w przyszłość H'n'S... Najbardziej intryguje mnie, czy w końcu zrobią podział na możliwą do wyboru płeć Szczęśliwy I jakie klasy/rasy się pojawią w trzeciej odsłonie ^^ Najbardziej jednak zżera mnie myśl, czy zmaskulinizują serafię xD To by było dobre!
A tak to pozostaje nam czekać na oficjalne informacje.
0 kudosPyRsHaL   @   14:08, 02.08.2014
To co zrobili z tą grą to czysta profanacja...
0 kudosBarher4   @   14:35, 20.08.2014
O ile mechanizmy walki są przedstawione porządnie i efektownie, o tyle nie można tego nazwać Sacred. W Sacred atutem był wielki otwarty świat z różnymi regionami, najróżniejszymi zbrojami i brońmi i tysiącem różnych pobocznych misji, którymi szło sobie nabijać doświadczenie. Tutaj jest liniowa rozgrywka niczym w Diablo III, tym gorzej, że są to misje bez otwartego świata. Da się w to grać, ale nie jest to pod żadnym warunkiem gra z serii Sacred.
Dodaj Odpowiedź