Faery: Legends Of Avalon (PC) - okladka

Faery: Legends Of Avalon (PC)

Premiera:
06 maja 2011
Premiera PL:
06 maja 2011
Platformy:
Gatunek:
RPG / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (52)Gram (2)Ukończone (8)Kupię (0)

Opis Faery: Legends Of Avalon (PC)
SpajderBot @ 13:17 16.07.2010
Wojtek "SpajderBot" Cichoń

Śr. długość gry: 6h 36min

+ czaswięcej

Faery: Legends Of Avalon jest grą przygodową z elementami RPG, za której produkcją stoi studio Focus Home Interactive we współpracy z firmą Spiders. Projekt dostępny jest dla posiadaczy PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerów PC.

Grając Faery: Legends Of Avalon już na pierwszy rzut oka widać, iż tytuł posiada unikatową, bardzo kreskówkową prezencję. Główną bohaterką gry jest elf, tudzież wróżka, która, jak na grę RPG przystało, będzie cały czas ewoluować, zdobywać nowe umiejętności i walczyć z napotkanymi przeciwnikami. Deweloper przygotował dla gracza wiele questów oraz rozgrywanych turowo bojów.

W trakcie przechodzenia fabuły, nasz protegowany ma możliwość rekrutowania towarzyszów, którzy bardzo chętnie wspierają go podczas eksploracji mitycznego świata. Pośród najważniejszych lokacji wymienić można Drzewo Świata oraz Latającego Holendra. Każde miejsce posiada niepowtarzalny charakter, oferując zróżnicowanie i przyciągając wykonaniem.

Ostatecznym celem naszej wróżki będzie ocalenie Avalonu - krainy, w której rozgrywa się akcja Faery: Legends Of Avalon.


Wkład w encyklopedię mieli:   Gilberto,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Faery: Legends Of Avalon (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawelecki96   @   19:00, 27.10.2012
Przeciętniak. Da się pograć, jeżeli nie masz nic lepszego pod ręką, ale nie wybija się pośród innych RPG. Szczególnie drażnił mnie turowy system walki i to, że gra nie ma dubbingu - ani oryginalnego, ani żadnego innego. O tym, że dialogi są momentami dość naiwne nie wspomnę.
0 kudosEdytam   @   23:49, 16.04.2016
Miło się gra, gdy energia jest w pewnym sensie odnawialna, nie umieramy i nie ma "game over". Jednak dialogi są strasznie monotonne, przewijałam. Zagrałam tylko w demo i zastanawiam się, czy mam chęć na całość.