King's Bounty: Nowe Światy (PC) - okladka

King's Bounty: Nowe Światy (PC)

Premiera:
17 września 2010
Premiera PL:
24 września 2010
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (47)Gram (5)Ukończone (9)Kupię (8)

Opis King's Bounty: Nowe Światy (PC)
szewczu @ 11:31 01.06.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 11h 0min

+ czaswięcej

King's Bounty: Nowe Światy to samodzielny dodatek, rozszerzający Wojowniczą Księżniczkę o dwa nowe scenariusze oraz masę ciekawych, pobocznych questów. Za produkcję naturalnie odpowiedzialne jest studio Katauri Interactive.

Podobnie jak we wcześniejszych grach z serii King’s Bounty – gracze mają okazję do konfrontacji z dziesiątkami nowych przeciwników. Nowe umiejętności, jak również latające wierzchowce, są nieocenione w walce z hordami kreatur atakującymi królestwo bohatera. Księżniczce towarzyszy jej oswojony smok, który na początku jest mały, lecz rośnie wraz z rozwojem naszego bohatera.

Dwie oferowane przez King's Bounty: Nowe Światy kampanie to "Champion of the Arena" - turniej gladiatorów obejmujący walkę z bossami oraz "Defender of the Crown", czyli bitwy na unikalnych arenach taktycznych z losowym doborem wrogów i sojuszników. Mówiąc inaczej, nie mamy wpływu na to, z kim się zmierzymy oraz kto stanie po naszej stronie w walce z przeciwnikiem.

Wraz z instalacją omawianego dodatku, dostajemy od twórców znakomity edytor gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka, dzięki któremu możemy stworzyć masę własnych przedmiotów czy lokacji.

Poza tym, King's Bounty: Nowe Światy to masa nowych przedmiotów oraz przeciwników - twórcy oddają w nasze ręce 70 nowych rzeczy, 8 zestawów, wliczając w to 1 dla naszego smoka oraz trzy wchodzące w ich skład potężne artefakty. Ponadto, dostajemy 50 nowych biegłości i umiejętności oraz 13 ciekawych czarów.

Pod względem graficznym, King's Bounty: Nowe Światy utrzymuje tak samo dobry poziom, jak poprzedni dodatek oraz podstawowa wersja gry.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z King's Bounty: Nowe Światy (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGruvex   @   22:06, 08.07.2010
Ta gra nie przekonuje mnie do siebie
0 kudoslukasrada   @   13:44, 09.02.2013
Niedawno ukończyłem king's bounty legenda i na końcu Mark mówi że mój bohater zostanie poszukiwaczem światów, pomoże ulepszyć Arcylot orków i polece poszukiwać odległych lądów. Ale jak patrze to następny jest dodatek wojownicza księżniczka, nowe światy i mroźna północ. Czyli z tego co zauważyłem to nie będziemy brać udziału w podróży bo już nie sterujemy naszą postacią z legendy tylko księżniczką i olafem.