MIŚ - Wycieczka za miasto (PC) - okladka

MIŚ - Wycieczka za miasto (PC)

Premiera:
14 grudnia 2009
Premiera PL:
14 grudnia 2009
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis MIŚ - Wycieczka za miasto (PC)
szewczu @ 17:46 22.03.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

MIŚ - Wycieczka za miasto to seria programów edukacyjnych dla dzieci MIŚ to odpowiednio dobrane do etapu rozwojowego zabawy dla dzieci pomiędzy 3 a 5 rokiem życia. Program, bazując na naturalnej ciekawości świata, którą mają dzieci w tym wieku oraz idei edukacji przez zabawę, wspiera wszechstronny rozwój dziecka, a także stanowi bazę pomysłów dla wspólnej aktywności dziecka i rodziców. Za produkcję i wydanie odpowiada WSiP

Edukacja przez zabawę
Podczas gry z Misiem i jego przyjaciółmi dzieci bawią się, poznają ciekawe miejsca, przyrodę, czerpią przyjemność z odkrywania świata. Zabawy skonstruowane są w taki sposób, aby wspierały dziecko w wieku przedszkolnym w nabywaniu umiejętności i wiedzy zgodnie z nowymi standardami podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W atmosferze zabawy dzieci poznają kolory, kształty oraz uczą się logicznego myślenia, kategoryzowania i porządkowania zjawisk oraz przedmiotów. Rozwijają także koordynację związaną z pracą oka i ręki. Zabawie i nowym odkryciom towarzyszy muzyka, przekaz wizualny. Zadania są interakcyjne, co umożliwia dziecku doświadczanie efektów własnych działań i własnego sprawstwa.

Najmłodsi gracze, rozwiązując kolejne zadania rozwiną umiejętności:

* czytania
* pisania
* wymowy
* zapamiętywania
* śpiewania i rytmiki

Treść gry jest zgodna z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Uzyskała także pozytywną opinię środowiska psychologów dziecięcych.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z MIŚ - Wycieczka za miasto (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospaws388   @   18:22, 25.04.2011
bardzo edukacyjna gra
dla dzieci
+3