Myst IV: Objawienie (PC) - okladka

Myst IV: Objawienie (PC)

Premiera:
28 września 2004
Premiera PL:
15 grudnia 2004
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Polski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (23)Gram (0)Ukończone (5)Kupię (3)

Opis Myst IV: Objawienie (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 3h 23min

+ czaswięcej

Myst IV: Revelation (Objawienie). W oszałamiającym wizualnie świecie gry Myst, rozgrywa się trzymający w napięciu dramat. W grze Myst IV: Revelation, gracze nareszcie poznają losy Sirrusa i Achenara, dwóch złoczyńców, którzy po raz pierwszy pojawili się w pierwszej części wspaniałe sagi. Bracia pozostają uwięzieni w dwóch różnych światach, wyklęci przez ojca za czyny, które popełnili. Tymczasem gracz musi rozwiązać tajemnicę zniknięcia małej dziewczynki - aby to zrobić, konieczne jest wejście do światów, w których przebywają złoczyńcy. Kluczem do śledztwa jest zrozumienie motywów działania braci - tylko w ten sposób cała historia może zakończyć się szczęśliwie... Bestsellerowa seria powraca jeszcze ciekawsza i wciągająca niż kiedykolwiek.

Myst IV: Revelation to dramatyczna fabuła, wspaniała przygoda i decyzje, które wpłyną na przebieg rozgrywki. Fotorealistyczna grafika, ciekawe łamigłówki i ścieżka dźwiękowa opracowana przy współudziale Petera Gabriela gwarantują doskonałą zabawę w świecie Myst.

Cechy:
- Wspaniała przygoda - odkryj surrealistyczny świat gry Myst IV, uratuj małą dziewczynkę i znajdź rozwiązanie tajemniczej zagadki.
- Dramatyczna fabuła - gra znów zawiera pełne napięcia wydarzenia i kontynuuje wątki znane z oryginalnego Myst i Myst III: Exile.
- Decyzje gracza wpływają na przebieg fabuły i rozgrywkę - sam zdecyduj o tym, jak potoczą się Twoje losy - włącznie z zakończeniem przygody!
- Ciekawe łamigłówki - spróbuj zrozumieć motywy działania dwóch braci i odkryj wskazówki, które pozwolą Ci rozwiązać zagadkę.
- Fotorealistyczna grafika - wspaniały świat Mysta ożywa na ekranie monitora, dzięki wspaniałym animacjom i doskonałym, trójwymiarowym modelom.
- Przerywniki filmowe - wysokiej jakości filmy z udziałem aktorów rozwijają fabułę i wprowadzają emocjonalny związek z bohaterami.
- Rejestruj swe poczynania - możliwość robienia zdjęć i rejestrowania znalezisk w dzienniku gwarantuje, że niczego nie przegapisz.
- Interakcja z bohaterami - rozmawiaj z napotkanymi postaciami, które pomogą Ci rozwiązać sekrety z przeszłości i odnaleźć prawdę.
- Gwiazdorska ścieżka dźwiękowa - Peter Gabriel i Jack Wall skomponowali muzykę doskonale pasującą do atmosfery gry.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 7 latZawiera sceny wywołujące strach
Najnowsze wiadomości na temat Myst IV: Objawienie (PC)
Screeny z Myst IV: Objawienie (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJarson1999   @   18:54, 13.07.2010
Jedna z najtrudniejszych serii gier przygodowych.Ładna grafika, super zagadki,oraz fajna klimatyczna fabuła.Moja ocena to 9