Koziołek Matołek Wynalazca (PC) - okladka

Koziołek Matołek Wynalazca (PC)

Premiera:
10 października 2001
Premiera PL:
10 października 2001
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (7)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Koziołek Matołek Wynalazca (PC)
Aidem Media @ 19:47 17.11.2009

Śr. długość gry: 25h 0min

+ czaswięcej

Zapraszamy do drugiej części edukacyjnych zabaw z Koziołkiem Matołkiem. Tym razem sympatycz-ny Koziołek Matołek chce zdobyć tajemniczy przepis na szóstki w szkole i w tym celu musi rozwią-zać zadania z różnych dziedzin wiedzy. Uczy się arytmetyki i alfabetu, poznaje zupełnie nowe zagad-nienia, takie jak: czas i działanie zegarków, budowa maszyn i urządzeń, czynniki kształtujące pogo-dę, miary: wagi, długości i objętości. Ćwiczy refleks, pamięć i logiczne myślenie.
Szczególny nacisk położony został na zabawy, w których może brać udział więcej niż jeden gracz: teleturniej Omnibus i grę planszową „Za-mee-k”. Pierwsza z nich to quiz wiedzy ogólnej, obejmują-cy takie zagadnienia jak: geografia, świat zwierząt i roślin, sport, ortografia i język angielski. Gra planszowa to wyścig do zamku urozmaicony wieloma niespodziankami. W obie gry może grać kilku graczy, dzięki czemu stanowią doskonałą rozrywkę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Wszystkie gry i zabawy dostępne są w wersji treningowej i fabularnej.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?