Reksio i wehikuł czasu (PC) - okladka

Reksio i wehikuł czasu (PC)

Premiera:
12 maja 2008
Premiera PL:
12 maja 2008
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Dla Dzieci
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (2)Ukończone (6)Kupię (4)

Opis Reksio i wehikuł czasu (PC)
Aidem Media @ 22:24 30.10.2009

Śr. długość gry: 10h 45min

+ czaswięcej

„Pokonawszy złego Czarodzieja, Reksio i Kretes mieli zamiar wreszcie odpocząć. Nie było im to jednak dane. Pojmani przez Zakon Ryżokitowców resztę życia spędzili w lochach. Reksio nie przeżył już żadnych przygód, a Kretes nigdy nie wrócił do swojej Molly...”

Jeżeli nie chcesz, by tak potoczyła się historia, pomóż Reksiowi przebudować starą sofę na wehikuł czasu i cofnij się... cofnij się wraz z nim w odległą przeszłość. Bowiem właśnie tam żyje jedyna osoba, która wie, jak naprawić zegar historii, odmienić przebieg zdarzeń i wyprostować meandry czasu. Osobą tą jest tajemniczy Nostradamus...

Jest to kolejna, czwarta już część przygód Reksia, rozpoczynająca się od rozszyfrowania wiadomości znalezionej przez Reksia i Kretesa w ostatniej scenie "Reksia i Czarodziei". Aby uratować świat, bohaterowie muszą natychmiast wyruszyć w przeszłość na spotkanie z Nostaradamusem. Kogut konstruuje wehikuł czasu i nasi bohaterowie wyruszają w okolice roku 1500. Niestety źle wpisują współrzędne i lądują w epoce kamienia co najwyżej łupanego.... Przed nimi długa droga poprzez mroki dziejów.

Oprócz prehistorii odwiedzą Średniowiecze, starożytny Egipt i wiele innych ciekawych miejsc i momentów z Przyszłości.

Nowe zadania, zagadki, gry i postacie... w tym różnego typu dalsi krewni Kretesa.

Screeny z Reksio i wehikuł czasu (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?