Sin Episodes: Emergence (PC) - okladka

Sin Episodes: Emergence (PC)

Premiera:
10 maja 2006
Premiera PL:
26 maja 2006
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Angielski
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Sin Episodes: Emergence (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Wcielasz się w postać Johna Blade’a. Jesteś dowódcą HardCorps, elitarnej jednostki sił bezpieczeństwa. Twoje zadanie polega na obronie mieszkańców Freeport City.

Minęły cztery lata od ostatniego starcia z Elexis Sinclaire, piękną, błyskotliwą i bezwzględną panią naukowiec, dążącą do przekształcenia rasy ludzkiej według swojej spaczonej wizji. Wszelkie działania prawne mające na celu postawienie Elexis oraz jej, wartego miliardy dolarów, imperium SiNTEK przed wymiarem sprawiedliwości zakończyły się fiaskiem. Nic więc dziwnego, że Blade postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Towarzyszą mu JC – skrywający pewną tajemnicę haker komputerowy - oraz Jessica Canzon, porywcza nowicjuszka, dla której złamanie jakiegokolwiek zabezpieczenia nie stanowi większego problemu.

Przenieś się do tętniącego życiem miasta Freeport City, futurystycznego połączenia Nowego Jorku, San Francisco i Tokio. Freeport jest nieustannie nękane atakami mutantów, a Twoja misja polega na rozprawieniu się z Sinclaire. Musisz to zrobić zanim wdroży ona swój śmiercionośny plan w życie i na zawsze zmodyfikuje oblicze ludzkości.

SiN Episodes™: Emergence rozpoczyna nową erę gier wielowątkowych. Ta strzelanka z perspektywy pierwszej osoby napędzana jest silnikiem graficznym Source™, wielokrotnie nagradzaną technologią produkcji firmy Valve. SiN Episodes oferuje niesamowity poziom interakcji, wciągającą fabułę oraz rewolucyjny system dynamicznego dostosowywania poziomu trudności, gwarantujący moc wrażeń niezależnie od umiejętności i stylu prowadzenia rozgrywki przez gracza.

Dynamiczna walka

Walcz z bezwzględnymi przeciwnikami, takimi jak np. żołnierze latający na jetpackach, czy mutanci ewoluujący podczas walki. Uważaj na wrogów, którzy dostosowują się do prezentowanego przez Ciebie stylu walki i działają drużynowo, osłaniając się nawzajem, a także pomagając tym, których zdążyłeś już powalić. Przechytrz przeciwników zastawiając pułapki i wykorzystując śmiercionośne elementy otoczenia. Pamiętaj, że moc zadawanych obrażeń zależy od Twojej precyzji, a więc miejsc, w które celujesz. System walki wręcz umożliwia natomiast podchodzenie wrogów i inicjowanie bardziej kameralnych pojedynków.

Niesamowite możliwości interakcji

Przedzieraj się przez niewiarygodnie interaktywne środowisko gry, wspomagane ulepszoną wersją silnika Source. Postacie dynamicznie reagują na otoczenie i podejmują odpowiednie działania w zależności od tego, na co akurat spoglądasz. Celuj i trafiaj w określone elementy samochodów i po prostu rozwalaj je na najdrobniejsze kawałki! W międzyczasie doświadczysz nowego wymiaru akcji za sprawą elastycznego systemu przemieszczania się wewnątrz pojazdów, umożliwiającego swobodny wybór najlepszej pozycji do przeprowadzenia ataku.

System Personal Challenge™

Dzięki jednemu z najbardziej zaawansowanych systemów statystycznych, jakie kiedykolwiek stworzono na potrzeby produkcji interaktywnej, SiN Episodes nieustannie dostosowuje się do Twojego stylu gry, zapewniając rozrywkę doskonale dopasowaną do poziomu Twoich umiejętności.

Wielowątkowość cyklu

Dokonaj zakupu tej części gry, na którą masz aktualnie ochotę. Każda kolejna odsłona oferować będzie od 3 do 6 godzin zabawy na najwyższych obrotach. Pamiętaj jednak, żeby postępować ostrożnie! Twoje decyzje mogą mieć nieprzewidywalny wpływ na przebieg zdarzeń w kolejnych częściach tego nowego cyklu.

Gra napędzana silnikiem graficznym Source

Dzięki wykorzystaniu tej samej technologii, którą z powodzeniem zastosowano w Half-life® 2, SiN Episodes: Emergence gwarantuje oszałamiającą grafikę oraz dynamiczną rozgrywkę opartą na realistycznym modelu fizyki świata gry.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Sin Episodes: Emergence (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?