Dziennikarska przygoda z Myszką Miki (PC) - okladka

Dziennikarska przygoda z Myszką Miki (PC)

Premiera:
25 sierpnia 2008
Premiera PL:
25 sierpnia 2008
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Dziennikarska przygoda z Myszką Miki (PC)
CD Projekt @ 10:55 14.09.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Myszka Miki - znany reporter - szuka sensacyjnych wiadomości do najnowszego wydania gazety miejskiej. O takie wiadomości nie trudno późnym wieczorem w dzielnicy eleganckich hoteli i klubów, w miejscu, gdzie na każdym kroku czeka mnóstwo niespodzianek.

Razem z Myszką Miki dzieci szukają cennych informacji, odwiedzają klub taneczny Donalda, przygotowują artykuł o najlepszym hotelu w okolicy, pomagają trafić z powrotem do łóżka Goofy'emu, który smacznie śpiąc, balansuje na pobliskich rusztowaniach, mogą też ubarwić ulicę, tworząc niepowtarzalne neony, będą też musiały pomóc kapitanowi O'Harze złapać przebiegłego złodziejaszka, który od dawna grasuje w mieście. Pomagając reporterowi, dzieci rozwiązują zadania rozwijające zdolności matematyczne i językowe, ćwiczą pamięć, umiejętność koncentracji uwagi, orientację przestrzenną, uczą się wykonywania poleceń ze słuchu i rozwijają wrażliwość muzyczną. Wszystkie te zadania zostały dostosowane do możliwości dzieci w wieku przedszkolnym.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?