Kubusiowe przedszkole - maluchy (PC) - okladka

Kubusiowe przedszkole - maluchy (PC)

Premiera:
12 maja 2004
Premiera PL:
05 sierpnia 2004
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci / Logiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Kubusiowe przedszkole - maluchy (PC)
CD Projekt @ 15:31 12.09.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Na zaczarowanym wzgórzu, w samym środku Stuwiekowego Lasu, Kubuś, Prosiaczek, Tygrysek i Krzyś czekają na twoje dziecko. Chcą pokazać mu kilka wyjątkowych miejsc, w których nauka jest wspaniałą i pasjonującą zabawą.

Odwiedzając ciekawe zakątki Stuwiekowego Lasu, dziecko może zagrać w ulubioną zabawę jego mieszkańców - "Kto lubi..?", dzięki której rozwinie umiejętność obserwacji i uważnego słuchania oraz pozna nowe słowa. W zabawie "Wesołe baloniki" dziecko nauczy się rozpoznawać litery, cyfry, kolory i kształty geometryczne. Mały gracz może także zajrzeć do przytulnej chatki Kubusia i poznać ukryte tam przeciwieństwa, a razem z Kubusiem i jego przyjaciółmi zaśpiewa zabawne piosenki o przyjaźni, kształtach geometrycznych i porach roku. A dzięki zabawie "Megajęzykofon Pana Sowy" dziecko nauczy się wielu przydatnych słówek w języku angielskim i francuskim.

"Kubusiowe Przedszkole: Maluchy" to program przygotowany z myślą o najmłodszych dzieciach. Współpracując z pedagogami i specjalistami z zakresu edukacji, dostosowaliśmy grę do programu nauczania w polskich przedszkolach. Odwiedzając Stuwiekowy Las i przeżywając przygody wraz z jego mieszkańcami, dzieci rozwijają praktyczne umiejętności, poznają nowe słowa, zdobywają wiedzę. Ciekawa fabuła gry oraz trzy poziomy trudności zadań sprawiają, że programy z serii "Kubusiowe Przedszkole" zachęcają dzieci do samodzielnego poszukiwania i odkrywania.

Nauka u boku ulubionych bohaterów bajek Disneya jest przyjemna i pasjonująca.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?