The Settlers: Narodziny kultur (PC) - okladka

The Settlers: Narodziny kultur (PC)

Premiera:
28 sierpnia 2008
Premiera PL:
27 listopada 2009
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (33)Gram (15)Ukończone (7)Kupię (7)

Opis The Settlers: Narodziny kultur (PC)
szewczu @ 19:47 10.09.2009
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 21h 33min

+ czaswięcej

The Settlers: Narodziny kultur jest kolejną grą strategiczną osadzoną w uniwersum popularnej serii The Settlers. Jak i było to w przypadku poprzednich odsłon, tak i tym razem za produkcję odpowiedzialne jest studio Blue Byte Software.

W niniejszej części serii możemy pokierować trzema frakcjami. Są to Bawarowie, Szkoci oraz Egipcjanie. Każda z nich charakteryzuje zgoła innym systemem logistycznym i wojskowym oraz odmiennymi metodami pozyskiwania surowców. Tak więc to, na którą frakcję się zdecydujemy, będzie miało jak najbardziej wpływ przy późniejszej rozgrywce, a mianowicie przy tym, jakie budynki przyjdzie nam zbudować oraz w jaki sposób będziemy pozyskiwać dane surowce.

Prowadzenie bitew zostało znacznie zmodyfikowane co do poprzedniczek. Dzięki temu naszym wojownikom możemy nadać różne cechy bojowe oraz ofensywne.

The Settlers: Narodziny kultur oferuje nam dwa tryby rozrywki. Mowa tutaj oczywiście o trybie singleplayer oraz multiplayer, dzięki któremu możemy zmierzyć się w wojnie ze swoimi przyjaciółmi. Tryb singleplayer oferuje nam do wyboru trzy poziomy trudności, na jakich będziemy chcieli się zmierzyć z komputerem.


Wkład w encyklopedię mieli:   roxa175,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z The Settlers: Narodziny kultur (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKtobadz   @   14:22, 08.01.2010
Na początku wydawało mi się, że jest strasznie dużo drzewek produkcji(jestem przyzwyczajony bardziej do twierdzy), ale szybko się przestawiłem.
0 kudosguniox   @   15:37, 07.10.2010
Dobrze się gra z porządnymi dźwiękiem i grafiką. Jednak nie wnosi zbyt wiele do rozgrywki.